Запрошені митці

  • Дирекція
  • Художнє керівництво
  • Оперна трупа
  • Балетна трупа
  • Хор
  • Оркестр
  • Художньо-постановочна частина
  • Запрошені митці
  • Композитори
    Євген Станкович
    композитор
    народний артист України
    Диригенти-постановники
    Теодор Кучар (США)
    диригент-постановник
    Володимир Сіренко (м.Київ)
    диригент-постановник
    народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка
    Балетмейстери-постановники
    Юліана Малхасянц
    хореографія і постановка
    заслужена артистка Росії, лауреат премії «Душа танцю»
    Ольга Семьошкіна
    Балетмейстер-постановник
    Наталія Шарова (США)
    балетмейстер-постановник
    Марчелло Алджері (Італія)
    хореограф, балетмейстер-постановник
    Микита Долгушин
    хореограф, балетмейстер-постановник
    Артем Шошин (м.Київ)
    балетмейстер-постановник
    Режисери-постановники
    Джузеппе Вішілія (Італія)
    режисер-постановник
    (Італія)
    Роберт Скольмовський (Польща)
    режисер-постановник
    Збігнєв Хшановський (Польща)
    режисер-постановник
    заслужений діяч культури Польщі
    Художники-постановники
    Матіас Енгельман (Австрія)
    режисер, сценограф і художник костюмів
    Дмитро Ципердюк
    Художник-постановник світла, режисер відеопроекції
    заслужений працівник культури України
    Anna Ipatjeva
    художник костюмів
    Хормейстери
    Запрошені диригенти
    Василь Василенко
    диригент
    народний артист України
    Володимир Гаркуша

    народний артист України
    Назар Якобенчук
    диригент
    лауреат міжнародного конкурсу
    Андрій Юркевич
    диригент
    заслужений артист України
    Запрошені солісти опери
    Марія Березовська
    драматичне мецо-сопрано
    лауреат міжнародних конкурсів
    Ґоша Ковалінська

    лауреат міжнародних конкурсів
    Зоряна Кушплер
    солістка Віденської Штаатсопери
    Маргарита Левчук
    солістка опери
    Дарина Литовченко

    лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів
    Ірина Петрова

    Лауреат міжнародних конкурсів
    Юлія Погребняк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Алла Родіна

    лауреат міжнародних конкурсів
    Марія Саморіз-Шрам

    лауреат всеукраїнських конкурсів
    Софія Соловій
    солістка опери
    лауреат міжнародного конкурсу
    Дмитро Алтухов

    лауреат міжнародних конкурсів
    Юрій Гадзецький

    лауреат міжнародних конкурсів
    Дмитро Жуков
    соліст опери
    Андрій Маслаков
    соліст опери
    лауреат міжнародного конкурсу
    Ярослав Папайло

    лауреат міжнародних конкурсів
    Володимир Шинкаренко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Запрошені солісти балету
    Вікторія Димовська
    солістка балету
    заслужена артистка України
    Наталія Івасенко
    солістка балету
    Ольга Кіф’як
    солістка балету
    заслужена артистка України
    Катерина Кухар

    народна артистка України
    Адель Кінзікеєв
    соліст балету
    лаурет міжнародного конкурсу
    Віктор Томашек
    соліст балету
    Олександр Стоянов
    соліст балету
    заслужений артист України