Оперна трупа

  • Дирекція
  • Художнє керівництво
  • Оперна трупа
  • Балетна трупа
  • Хор
  • Оркестр
  • Художньо-постановочна частина
  • Корифеї
  • Запрошені митці
  • Управління оперної трупи
    Роланд Марчук
    завідувач режисерською частиною
    Сопрано
    Олеся Бубела

    лауреат міжнародних конкурсів
    Любов Качала

    заслужена артистка України
    Вероніка Коломіщева

    лауреат міжнародного конкурсу
    Анастасія Корнутяк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Дар’я Литовченко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Мар’яна Мазур

    лауреат міжнародних конкурсів
    Світлана Мамчур

    народна артистка України
    Анна Носова

    лауреат міжнародних конкурсів
    Тетяна Оленич

    лауреат міжнародного конкурсу
    Людмила Осташ

    лауреат міжнародних конкурсів
    Наталія Романюк

    заслужена артистка України
    Людмила Савчук

    народна артистка України
    Мецо-сопрано
    Тетяна Вахновська

    заслужена артистка України
    Наталія Величко

    заслужена артистка України
    Яна Войтюк

    заслужена артистка України
    Наталія Дацько

    заслужена артистка України
    Марфа Шумкова

    дипломант міжнародного конкурсу
    Тенори
    Роман Ковальчук

    заслужений артист України
    Роман Коренцвіт

    лауреат міжнародного конкурсу
    Олег Лановий

    лауреат міжнародних конкурсів
    Олег Лихач

    народний артист України
    Олег Садецький

    заслужений артист України
    Василь Садовський

    лауреат всеукраїнського конкурсу
    Роман Трохимук

    заслужений артист України
    Ігор Шевчук

    лауреат міжнародних конкурсів
    Баритони
    Андрій Бенюк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Віталій Загорбенський

    лауреат міжнародного конкурсу
    Микола Корнутяк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Петро Радейко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Орест Сидір

    заслужений артист України
    Юрій Шевчук

    лауреат міжнародного конкурсу
    Баси
    Юрій Трицецький

    заслужений артист України
    Володимир Чібісов

    лауреат міжнародного конкурсу
    Режисери
    Галина Воловецька
    головний режисер
    заслужений діяч мистецтв України
    Роман Валько
    режисер
    Помічники режисерів
    Марина Каркач
    помічник режисера
    Тарас Різняк
    помічник режисера
    Вікторія Шишова
    помічник режисера
    Концертмейстери з класу вокалу
    Евеліна Дулаєва
    концертмейстер
    заслужена артистка України
    Наталія Павловська
    концертмейстер
    Наталія Пелех
    концертмейстер
    заслужена артистка України
    Мар`яна Русак
    концертмейстер
    Мар’яна Самотос
    концертмейстер
    лауреат міжнародних конкурсів