Оперна трупа

  • Дирекція
  • Художнє керівництво
  • Оперна трупа
  • Балетна трупа
  • Хор
  • Оркестр
  • Художньо-постановочна частина
  • Корифеї
  • Запрошені митці
  • Управління оперної трупи
    Микола Барановський
    завідувач режисерською частиною
    Тарас Різняк
    завідувач оперної трупи
    Сопрано
    Олеся Бубела

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Аліна Діденко

    лауреатка всеукраїнського конкурсу
    Любов Качала

    народна артистка України
    Анастасія Корнутяк

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Людмила Корсун

    заслужена артистка України
    Дар’я Литовченко

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Мар’яна Мазур

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Ганна Носова

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Тетяна Оленич

    лауреатка міжнародного конкурсу
    Людмила Савчук

    народна артистка України
    Софія Соловій

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Маріанна Цвєтінська

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Мецо-сопрано
    Наталія Величко

    заслужена артистка України
    Наталія Дацько

    народна артистка України
    Лілія Нікітчук

    лауреат міжнародних конкурсів
    Олена Скіцько

    лауреатка міжнародних конкурсів
    Тенори
    Роман Коренцвіт

    лауреат міжнародного конкурсу
    Олег Лановий

    лауреат міжнародних конкурсів
    Олег Лихач

    народний артист України
    Михайло Малафій

    лауреат міжнародних конкурсів
    Віталій Роздайгора

    лауреат міжнародних конкурсів
    Василь Садовський

    лауреат всеукраїнського конкурсу
    Роман Трохимук

    заслужений артист України
    Баритони
    Андрій Бенюк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Віталій Загорбенський

    лауреат міжнародного конкурсу
    Микола Корнутяк

    лауреат міжнародних конкурсів
    Петро Радейко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Орест Сидір

    народний артист України
    Роман Страхов

    лауреат міжнародних конкурсів
    Юрій Шевчук

    лауреат міжнародного конкурсу
    Баси
    Тарас Бережанський

    лауреат міжнародних конкурсів
    Юрій Трицецький

    заслужений артист України
    Володимир Шинкаренко

    лауреат міжнародних конкурсів
    Режисери
    Галина Воловецька
    головна режисерка
    заслужена діячка мистецтв України
    Антон Литвинов
    режисер-постановник
    Помічниці режисерів
    Марина Каркач
    помічниця режисера
    Вікторія Шишова
    помічниця режисера
    Концертмейстери з класу вокалу
    Евеліна Дулаєва
    концертмейстерка
    заслужена артистка України
    Олександра Менцінська
    концертмейстерка
    Наталія Пелех
    концертмейстерка
    заслужена артистка України
    Мар`яна Русак
    концертмейстерка
    лауреатка міжнародних конкурсів
    Мар’яна Самотос
    концертмейстерка
    лауреатка міжнародних конкурсів