Олексій Бусько

Балетмейстер-постановник танців в опері "Запорожець за Дунаєм" С. Гулака-Артемовського у Львівській національній опері (2023).

Артист балету, хореограф, балетмейстер-постановник, режисер і педагог, лауреат міжнародних конкурсів. Понад 10 років був провідним солістом в театрі сучасного танцю «Київ модерн-балет», де і до сьогодні працює запрошеним артистом, а також у різних балетах і танцювальних компаніях в Україні та за кордоном. Має великий сценічний досвід та досвід роботи у зйомках кліпів, фільмів та реклами. Співпрацює з багатьма відомими українськими та іноземними артистами, хореографами, балетмейстерами та режисерами.

В останні роки здебільшого працює як балетмейстер, ставить хореографічні мініатюри, одноактні балети, танцювальні шоу та перформанси, пластику в драматичних виставах Був одним з ініціаторів створення і художнім керівником міжнародного Фестивалю хореографічного мистецтва «КМАТОБ-FEST».

Володіє такими танцювальними техніками, як класичний балет, flying low, modern dance (техніка Марти Грем), release, modern-jazz, physical theatre, партнеринг, контактна імпровізація, фрістайл, народний танець, брейк-данс, акробатичні елементи, боротьба. Регулярно проводить майстер-класи, часто є членом журі різноманітних танцювальних конкурсів та батлів.