Діана Теохарідіс (Аргентина)

Балетмейстерка
Народилася в Буенос-Айресі. Навчалася в Танцювальній школі театру Сан Мартін, а згодом – у Франції та Італії, беручи майстер-класи в Альвіна Ноколайса, Керолін Карлсон, Малоу Ейрадо, Ельзи Піперно та ін.
Хореографія у постановці Діани Теохарідіс виконується у Аргентині, постійно – у театрах Колон, Сан Мартін, Національному театрі імені Сервантеса та Театрі Аргентини «Ла Плата», а також – у Франції, Італії, Венесуелі, Мексиці, Чилі, Бразилії. Учасниця багатьох міжнародних фестивалів у Римі, Турині, Салуцці, Парижі, Каракасі,Сантьяго, Буенос-Айресі, Мехіко.
Як режисер здійснила постановку «Вар’єте» на музику М. Каґеля у Театрі Колон, вистави «Троянда… » з музикою Мартіна Маталона у Національній вищій консерваторії драматичного мистецтва у Парижі, опер «Орфей і Еврідіка» К. В. Глюка, «Міщанин-шляхтич» Ж. Б. Люллі, «Кастор і Поллу» Ж. Ф. Рамо У співпраці з компанією «Luces» для коледжу Буенос-Айреса.
Здійснювала хореографію до опер К. Вайля, Г. Перселла, Б. Бріттена, Дж. Верді, В. А. Моцарта, П. Чайковського, А. Гінастери у театрах Колон, театру Аргентини «Ла Плата»,  Краківської опери, Залу Еускалдуна в Більбао, Великого театру у Познані, Театру «Сорде» в Монтевідео, Сан Карло в Неаполі, «Олавшаллен» в Тронгеймі, співпрацюючи з режисерами, як-от Альфредо Аріас, Жером Саварі, Ерік Віж’є, Роберто Освальд, Серхіо Ренан, Міхал Знанецький.
Є керівницею танцювальної студії при Національному університеті мистецтв та Центрі експериментального мистецтва театру Колон. Є членкинею правління Національного мистецького фонду Аргентини.