Мар’яна Мазур

Сопрано

Лауреатка міжнародних конкурсів

Освіта, трудова діяльність та репертуарні партії

Сопрано 

Закінчила Дрогобицький інститут музичного мистецтва (клас доцента Є. В. Шуневич) та Музично-педагогічний факультет Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франка, здобула ступінь Магістра за спеціальністю «Музичне мистецтво» (клас Заслуженого артиста України В. В. Дудара).

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької розпочала працювати як артистка хору. З 2020 року – солістка театру. 

Серед найвагоміших досягнень співачки: 1-а премія на ІV-му Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів імені О. Петрусенко (Україна); 2-а премія на Міжнародному конкурсі «Internet music competition» (Сербія); 1-а премія на міжнародному конкурсі «Мир, мистецтво і море» (Болгарія); 1-а премія на Всеукраїнському конкурсі музичного мистецтва «Київський колорит» (Україна); 1-а премія та золота медаль, а також диплом за краще виконання арії Галі з опери «Заграва» А. Кос-Анатольського на IX-му міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Золота троянда» імені І. Вимера (Україна); Гран-Прі на IV-му Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів імені І. Маланюк (Україна). У 2019 році здобула Гран-Прі та Диплом глядацьких симпатій V-го Міжнародного конкурсу оперних співаків імені С. Крушельницької (Україна).

В її репертуарі партії в операх: 

Наталка – «Наталка Полтавка» М. Лисенка
Оксана – «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського
Джанетта – «Любовний напій» Г. Доніцетті
Мерседес – «Кармен» Ж. Бізе
Папаґена – «Чарівна флейта» В. А. Моцарта
Мімі – «Богема» Дж. Пуччіні
Лю – «Турандот» Дж. Пуччіні
Мавпа Фрузя –  «Лис Микита» І. Небесного
Анна – «Украдене щастя» Ю. Мейтуса
Анна Главарі – «Весела вдова» Ф. Легара

Соло – «Stabat Mater» О. Родіна