Лілія Нікітчук

Мецо-сопрано

Лауреатка міжнародного конкурсу

Освіта, трудова діяльність та репертуарні партії

З раннього віку проявляла інтерес до музики, співу. Закінчила Музичну школу №2 м. Луцька у класі скрипки, згодом – Педагогічний коледж ім. Я. Галана за спеціальністю «Вчитель музики». Брала активну участь у культурному житті міста Луцька: була солісткою в юнацько-дитячому колективі «Лісова пісня», стала лауреаткою всеукраїнських та міжнародних дитячих і юнацьких конкурсів.

Вищу музичну освіту здобула у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка за фахом «Академічний спів» у класі Народної артистки України Л. Ф. Божко. Лауреатка ІІІ премії Міжнародного конкурсу «Мистецтво 21-го сторіччя» (Ворзель, 2011). Продовжила свою вокальну освіту в Італії. В 2016-му була учасницею «Rossini Opera Academy» під керівництвом легендарного Альберто Дзедди.

Співпрацювала з Львівською національною філармонією, де виконувала партії в таких творах, як «Реквієм» В. А. Моцарта, Симфонія № 9 та Меса С-dur Л. ван Бетховена, «Gloria» А. Вівальді, «Petite Messe Solennelle» Дж. Россіні, «Te Deum» В. Кіляра, Симфонія № 3 Г. Гурецького, «Stabat Mater» Дж. Б. Перголезі.

Гастролювала зі сольними програмами містами Франції під патронатом Даніеля Тозі (директор Консерваторії м. Перпіньян), виконуючи арії та романси українських і російських композиторів, твори давньої та сакральної музики. В співпраці з месьє Марінеро (директор агенції «Les Amis DAMarinaro») мала ряд концертів на півдні Франції з програмою «Opera Gala».

Неодноразово виступала на фестивалі «Le Voix» (Коломб, Париж) як представниця від України. Гастролювала містами Польщі, у 2011 р. мала сольний речиталь в Дзеркальній залі міста Тарнув, а також на фестивалях в містах Сосновіце, Бельсько-Бяла, Пщина та інших.

На сцені театру виконує партії:

Фенена – «Набукко» Дж. Верді

Флора Бервуа – «Травіата» Дж. Верді

Амнеріс – «Аїда» Дж. Верді

Настя – «Украдене щастя» Ю. Мейтуса

Пастушок – «Тоска» Дж. Пуччіні

Партія сопрано – балет «Пульчинелла» І. Стравінського

Арії та ансамблі В. А. Моцарта в концертній програмі «Моцарт-Гала»

Арії та ансамблі Дж. Верді в концертній програмі «Верді-Гала»

Кет – «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні

Ельвіра – «Дон Жуан» В.А.Моцарта