News

Be first to know about events in out Opera

Театралізованою екскурсією «Сходинки до Парнасу» виховуються наші майбутні глядачі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені С. Крушельницької започаткували екскурсію для дітей «Сходинки до Парнасу», прем’єра якої відбулася 1 вересня 2017 р. (ідея належить генеральному директорові -художньому керівникові театру Василеві Вовкуну). Екскурсії проводяться два рази на місяць (перша й остання середа місяця).
При знайомстві з театром відвідувачі спочатку потрапляють у фойє. Там на них уже чекають костюмовані екскурсоводи. Розказують про архітектурний витвір Зиґмунта Ґорґолевського і вмикають голос патронеси театру Соломії Крушельницької.
Далі група потрапляє у глядацький зал, де бачить відеофрагменти з вистав. Також дітям пропонують порахувати сходинки на третій балкон, як кажуть у народі, – «на гальорку». Тут вони опиняються під самим куполом театру. Там гарна фея на дітей чекає, а для найспритніших подарунки має.
Навіть якщо школярі ніколи не були у Львівській опері на балетній виставі, на цій екскурсії все ж побачать хореографічну композицію у Дзеркальному залі.
У межах екскурсії школярів ведуть і в інший корпус, де розташовуються творчі цехи і де народжуються декорації та костюми.
Бутафорський цех, у якому художники-бутафори розповідають дітям про роботу свого цеху і як виготовляються спеціальні предмети (посуд, прикраси, зброю та ін.), що використовуються в театральних спектаклях, діти мають змогу розглянути справжні бутафорські предмети з вистав театру поточного репертуару.
Діти знайомляться також із уже готовими театральними костюмами і з непростим процесом створення, виготовлення та оздоблення.
Такою театралізованою екскурсією «Сходинки до Парнасу» виховуються наші майбутні глядачі. Її девіз – «Запроси батьків до театру»: діткам сподобається у нас, вони прийдуть на виставу з вчителями, потім батькам скажуть: «Ходімо разом до театру». І це – наша головна мета.
Сьогодні нашими гостями були: Гімназія Євшан, Ліцей Інткелект, школи «Дивосвіт», №99, №40, 81 м. Львова

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.