Концертна програма

ГАРМОНІЯ СФЕР

Музика. Живопис. Світло
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

ГАРМОНІЯ СФЕР

Концертна програма
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

Мистецьке дійство присвячене постаті Євгена Лисика (1930-1991) – народного художника України, лауреата Національної премії України імені Т. Шевченка, багатолітнього головного художника Львівської національної опери.

В рамках цієї унікальної події глядачі матимуть змогу на власні очі побачити дивовижний світ полотен Євгена Лисика, що оживе в сучасній мультимедійній проєкції. Симфонічна музика та художні полотна Майстра поєднаються у творчому діалозі поколінь та сформують неповторну “партитуру” взаємодії двох видів мистецтва.

Масштабні творчі роботи Євгена Лисика “оживуть” завдяки вражаючій 3D-проєкції та світловим ефектам. Вони наповняться багатогранним звучанням оркестру, тоді як симфонічні твори збагатяться емоцією, барвою та кольором картин художника.

“Часто одухотворені найкращі полотна, як і кращі зразки світової музики, по суті, народжуються з того ж самого зерна – духовного начала, яке проростає і розцвітає у звуках, а десь – у фарбах.

Феномен єдності цих різних і близьких форм й став поштовхом для їх одночасного втілення у нашій “Гармонії Сфер”. Можливо, наша подія буде не лише вишуканою насолодою для наших слухачів і глядачів, а й новим стимулом до творчості митців у цих високих і близьких жанрах мистецтва”, – розповів автор проєкту Мирон Юсипович.

Виконавці:
Симфонічний оркестр Львівської національної опери
Диригент – Мирон Юсипович

У програмі прозвучать композиції Ріхарда Вагнера, Бориса Лятошинського, Гектора Берліоза, Бенджаміна Бріттена, Самуеля Барбера, Отторіно Респігі та ін.

Автор проєкту, диригент-постановник – Мирон Юсипович

Режисер-постановник, сценарист анімації – Антон Литвинов

Художник анімації – Марія Щербак

Художник-постановник – Ярослав Бринь

Художник світла – Олександр Мезенцев

Історія вистави

Програма:

Ріхард Вагнер. Вступ до опери «Лоенгрін»

Ріхард Вагнер. «Вакханалія» з опери «Тангойзер»

Ріхард Вагнер. «Смерть Ізольди» з опери «Трістан та Ізольда»

Борис Лятошинський. Симфонія №3,  частина II

Гектор Берліоз. «Фантастична симфонія», частина IV, «Похід на страту»

Бенджамін Бріттен. Кант з «Варіацій на тему Френка Бріджа»

Борис Лятошинський. Симфонія №3, частина ІІІ

Семюел Барбер. Адажіо з квартету №1

Отторіно Респіґі. «Пінії Риму»