Альбом сценографічних робіт Євгена Лисика

Євгена Лисик – легендарний митець, сценограф, багаторічний головний художник Львівської національної опери. Видання є першим зібранням сценографічних полотен майстра в ексклюзивному ілюстрованому альбомі, що відображає весь митецький шлях майстра.

Створення альбому – це безумовно визначна подія для мистецького життя Львова і всієї країни, адже Євген Лисик відіграв вагому роль у розвитку українського сценографічного мистецтва та українського модернізму.

  • ПРИДБАТИ АЛЬБОМ СЦЕНОГРАФІЧНИХ РОБІТ ЄВГЕНА ЛИСИКА ВИ МОЖЕТЕ В КАСІ ТЕАТРУ АБО ЗАМОВИТИ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ ТА ЕЛЕКТРОННОЮ СКРИНЬКОЮ.
  • ВАРТІСТЬ АЛЬБОМУ 1400 ГРН.

“Митець, якого критики називали симфонічним філософом, неординарною, чітко окресленою індивідуальністю, який вражав несподіваними, сміливими художніми образами, який весь час був у пошуку, і центром творчості якого була людина і світ.

Василь Вовкун, Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери

Сам художник визначав свою творчість так: “я створюю оформлення за принципом контрасту: або все – або мовчу”. Лисик не мовчав, незважаючи на виклики свого часу. Він пересотворював у симфонізм музику, живопис, світло, пластику театральної дії, створюючи надзвичайно емоційний рівень художнього образу в кожній постановці”.

Придбати альбом сценографічних робіт Євгена Лисика ви можете в касі театру або замовити за номером телефону та електронною скринькою.

Вартість альбому 1500 грн.