Music salon

COCO MELANGE

concert
COCO MELANGE
60 Minutes.

Piano and folk song

Anastasiia Kolodiuk – vocal

Roman Koliada – piano

Libretto
About show

Презентуємо новий проект «Коко Меланж» (автор проекту Роман Коляда).  Це проникливе романтичне фортепіано, чуттєві мелодії та лірична поезія у несподіваному міксі жанрів, стилів та світовідчуттів.

Цього разу буде поєднано фортепіано та народну пісню. Джазова поліритмія, вміло захована за вдавану простоту народної мелодії, несподіваний погляд на знайомі жанри, проникливість і драйв, потужність і беззахисна ніжність водночас – всі ці речи сплітаються у музиці новоявленого дуету у нерозривну цілість, яка зачаровує з перших нот. Все це зовсім не схоже на традиційні обробки народних пісень, які ми знаємо з часів Лисенка та Леонтовича, хоча ставлення учасників дуету до народного матеріалу не менш дбайливе та делікатне, аніж у названих класиків.

Роман Коляда (фортепіано)  – знаний український піаніст, композитор, радіо та телеведучий; автор чотирьох сольних фортепіанних альбомів, засновник кількох проектів, що поєднують живе фортепіано з електронними та народними інструментами. Працює у діапазоні «від піаніссімо до овердрайву», то збираючи джазовий квартет, то беручи участь у концертах етнорокових гуртів. Як журналіст Роман Коляда добре відомий за радіопроектом «Український вимір», нині є ведучим програм Українського радіо та телеканалу UA:перший.

Анастасія Колодюк (вокал) – професійний етнолог, збирачка фольклору, співробітниця Національного музею архітектури та побуту України, що у Пирогові. Учасниця гуртів «ДомРа», «Королівна», багато років концертує з автентичним народним матеріалом, у тому числі у турах з Ніною Матвієнко та іншими знаними артистами.

«Коко Меланж» − перша спільна програма цих музикантів. Фольклорний матеріал зібраний Анастасією і переосмислений у процесі тривалих репетицій-медитацій, «одягнений» у шати аристократично вишуканого фортепіанного звучання гармоній та імпровізацій Романа Коляди не залишить байдужим нікого, хто цінує щирі почуття і справжню музику. У 2018 році дует «КоКо Меланж» став лауреатом КиївЕтноМузикФесту «Віртуози Фолку». На початку 2019 року музиканти випустили альбом «КоКо Меланж». Він доступний для придбання на iTunes, GooglePlay Music та інших цифрових сервісах в усьому світі. Концерти-презентації альбому вже відбулися у Києві, Рівному та Луцьку, у планах колективу виступи у Івано-Франківську, Вінниці, Мюнхені, Нюрнбергзі, Львові, Харкові та інших містах.

 

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers