Music salon

Italian Evening

concert
Italian Evening
concert
60 minutes.

Italian virtuoso Simone Onnis in Lviv on the stage of the Mirror Hall!

Masterpieces of Italian opera translated for guitar will be performed by a famous guitarist. We invite you to a concert of exceptional virtuosity and sensuality of Italian music.

“I can say with confidence that Simone Onnis is one of the luckiest guitarists in the world. He ші a great expert on his instrument, a tireless teacher and an interpreter. I have rarely met musicians like him in my life, and given my long career, and this is not a comment to be taken thoughtlessly.” – Alirio Díaz

The concert features works of G. Rossini, F. Tarrega, M. Giuliani, G. Verdi, and others

With the support of the Italian Culture Institute

Libretto
About show

Сімоне Онніс
Його зараховують до числа спадкоємців школи венесуельського маестро Аліріо Діаса, з яким він з раннього дитинства займався своїми найважливішими музичними навчаннями в Римі, згодом став його асистентом на міжнародних курсах високої спеціалізації на гітарі та партнером у численних концертах у дуеті. Він відвідував майстер-класи у всесвітньо відомих музикантів, серед яких: Мануель Барруеко, Девід Рассел, Джон Дуарте, Роланд Даєнс, Лео Брауер, Джуліан Брім, Абель Карлеваро.
У Швейцарії він удосконалив свою виконавську практику епохи Відродження та бароко з лютністом Гопкінсоном Смітом (Базель) і з клавесиністкою Крістіан Жаккотт (Женева). Він також вивчав композицію у маестро Азіо Коргі.
Сімоне Онніс вважається одним із «італійських ексцеленцій» у світі «з артистичною індивідуальністю, яка ставить його за межі будь-якої схеми та робить його суворим музикантом, але не звертає уваги на умовності», і з цієї причини його часто запрошують представляти Італію, виступаючи в залах і в найпрестижніших театрах, включаючи Rudolfinum (Прага), Stedelijk Museum (Амстердам), Stadttheater (Базель), Вольфсбурзький замок, актовий зал – AUB American University of Beirut (Ліван), Мінський національний театр (Білорусь), Австрійський хоспіс (Єрусалим), The Sheung Wan Civic Center (Гонконг). У 2010 році відбувся його дебют в престижному Карнегі Холі в Нью-Йорку. Він співпрацював з численними симфонічними оркестрами та камерними групами, включаючи Симфонічний оркестр Вебера, Штутгартський камерний оркестр, Струнний квартет Міланської Скали та з такими видатними артистами, як Аліріо Діас, Анджело Ромеро, Джузеппе Анедда, Шарбель Руна, Паола Гассман. Протягом двадцяти п’яти років він створив стабільний дует з гітаристом Луїджі Пудду (Duo Gioachino Rossini).
Преса завжди нагороджувала Симонe Онніс улесливою критикою, зокрема: «Пані та панове, ось геній!» (Події – США), «Зірка гітари серед хмарочосів Шанхаю» (Shanghai Daily – Китай), «Один із найвидатніших музикантів, яких коли-небудь приймав Ізраїль» (Ашамс – Ізраїль), на відміну від багатьох, він володіє фундаментальним даром: він досягає всіх і, незважаючи на його сольну харизму за своїм інструментом, це ніби його особистість зникла, незважаючи на те, що він, як головний герой вечора, був на центрі сцени »(Keiler Nachrichten – Німеччина).
Він провів численні майстер-класи в університетах, консерваторіях, у тому числі: Сирії (Дамаський високий музичний інститут), Ізраїлю (Консерваторія Beit al Musica), Лівану (Lebanon Conservatoire National Superieur de Musique of Beirut та в AUT – Американському технологічному університеті Біблоса). ) і знову в Пекіні, Гонконзі, Шанхаї, Сінгапурі, Бангкоку, Афінах, Лісабоні, Відні, Варшаві, Будапешті, Стокгольмі, Парижі, Лондоні.
Він є автором нових творів для гітари найавторитетніших сучасних італійських композиторів, серед яких Джакомо Манцоні, Азіо Коргі, Адріано Гварнієрі. Ці твори сприяли збагаченню репертуару сучасної музики для гітари новими і важливими творами.
Він є художнім керівником Міжнародного гітарного фестивалю Аліріо Діаса та Міжнародного гітарного фестивалю Мауро Джуліані.
Він грає на гітарі італійського лютіста Michele Greci і як RC Artist він є послом струнних RC STRINGS з Валенсії по всьому світу.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers