News

Be first to know about events in out Opera

Львівська національна опера взяла участь Музичному фестивалі імені Богуслава Качинського (м. Люблін, Польща)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська національна опера взяла участь в урочистому Гала-концерті фестивалю імені Богуслава Качинського, що відбувся впродовж цих вихідних в Любліні, Польща.
 
Серед представників театру – соліст опери Микола Корнутяк (баритон), який виконав найвідоміші арії з опер «Кармен» Ж. Бізе, «Севільський цирульник» Дж. Россіні та ін. Артист поділився, що приємно вражений теплим та емоційним прийомом та щиро вдячний організаторам за запрошення. З-поміж інших на сцені виступили відомі зірки польської оперної сцени – Малгожата Валевська, Олександра Кубась-Крук, Каміла Лендзьон тощо.
 
 
Напередодні відбулася пресконференція за участі делегації театру – соліста Миколи Корнутяка та фахівця із міжнародних відносин Остапа Громиша. Основними озвученими меседжами було наголошення на відкритості Львівської національної опери до міжнародного спілкування та участі у подібних заходах, знаковість яких особливо зростає у часи пандемії. Поміж обговорюваних питань і спільні творчі плани на майбутнє між Львівською національною оперою, Театром музичним в Любліні та Музичною фундацією «Орфео».
 
 
Музичний фестиваль імені Богуслава Качинського відбувся вже втретє. Впродовж 18-26 вересня його слухачі мали змогу відвідати низку концертів, покази вистав та документальних фільмів. Ідейний натхненник фестивалю – Богуслав Качинський (1942-2016), журналіст та музичний критик, популяризатор класичної музики, засновник численних спеціалізованих фестивалів та музичного фонду «Орфео», що має на меті підтримку та популяризацію польської культури.
 
📷Фото – офіційний сайт фестивалю.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.