News

Be first to know about events in out Opera

121-ий театральний сезон у Львівській національній опері відкрито!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ми натхненні Вашими оплесками та щирими емоціями!

Нарешті! Після тривалої карантинної перерви у Львівській національній опері урочистим і водночас камерним – лише для 100 слухачів! – Гала-концертом розпочався 121-ий театральний сезон!

«Після п’ятимісячного мовчання, завіса Львівської національної опери піднялася і дала нам можливість розпочати 121-ий театральний сезон», – привітав гостей та артистів генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун.

Прозвучали найвідоміші арії з опер композиторів різних епох – від Г.Ф.Генделя та В.А.Моцарта до Дж.Росінні та Дж.Пуччіні. Для співаків та співачок надзвичайно хвилююче було знову стояти на великій сцені і разом зі слухачами переживати щирі емоції творення мистецтва. 

У цей вечір для Вас співали Олеся Бубела, Аліна Діденко, Любов Качала, Дар’я Литовченко, Мар’яна Мазур, Анна Носова, Людмила Осташ, Людмила Савчук (сопрано), 

Тетяна Вахновська (мецо-сопрано),

Василь Садовський, Роман Трохимук (тенор), 

Петро Радейко, Орест Сидір, Роман Страхов, Юрій Шевчук (баритон),

Володимир Дутчак, Юрій Трицецький (бас).

Концертмейстери: Олександра Менцінська, Мар’яна Русак, Мар’яна Самотос.

Гала-концерт вели солісти театру Людмила Осташ та Петро Радейко.

В оформленні сцени були використані декорації до опери «Війна і мир» С. Прокоф‘єва, створені у 1985 році художником Євгеном Лисиком, що працював у Львівській опері впродовж 60-90 рр. ХХ століття. Його сценографічна спадщина віднесена до Золотого фонду театру.

Нагадаємо, що Гала-концерт до відкриття 121-го театрального сезону відбудеться також 16 серпня. Початок о 18:00.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.