News

Be first to know about events in out Opera

У Львівській національній опері відкрили міжнародну фотовиставку «9Х10»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мистецький проєкт у фоє театру, присвячений річниці повномасштабного вторгнення, обʼєднав українських, французьких, польських, американських та японських фотографів.

У фокусі виставки – війна росії проти України з різних ракурсів, адже автори представлених робіт фахівці різноманітних напрямків: журналісти, фотокореспонденти, архітектори, вуличні фотографи та наші захисники. У кожного з них свої акценти, деталі та стиль передачі глибоких емоцій через фотографію.

«Кожен з нас у цей інформаційно насичений час задумується, чим власне є фотографія. Віддавна фотографія фіксувала родову памʼять зокрема. Сьогоднішня виставка буде зберігати памʼять війни. Знаючи нашого ворога, усвідомлюємо, що попереду нас чекають тижні зі ще більш небезпечними викликами. Маємо бути сміливими, вшановуючи своїх воїнів світла.
Кожен з нас має долучатися до підтримки ЗСУ. Ми маємо усіма своїми діями свідчити про те, що відбувається В Україні, аби таким чином також пришвидшувати нашу перемогу», – Василь Вовкун, генеральний директор-художній керівник театру.

Організатори наголошують, що мета виставки полягає у тому, щоб показати відвідувачам біль, відчай, руйнацію, але водночас надію, рішучість та непохитність українського народу.

📌Охочі зможуть оглянути виставку:
Пт – 11:00-16:30 та 18:00-20:00
Сб – 11:00-15:30 та 17:00-19:00
Нд – 12:00-14:00 та 17:00-19:00
👉Виставка триватиме до 23 березня.

Кураторка фотовиставки за підтримки Львівської міської ради – Бенке Ліана.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.