News

Be first to know about events in out Opera

#Підсумки2020: керівник перукарсько-гримерного цеху Юрій Кульчицький та завідувач художньо-постановочної частини Ігор Огренда

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ви ніколи не побачите їх із Глядацького залу, але без їх роботи не відбудеться жодна вистава театру! У прикінцевому випуску підсумків 2020 року спогадами про найважливіші події, досягнення і труднощі в роботі поділилися керівник перукарсько-гримерного цеху Юрій Кульчицький та завідувач художньо-постановочної частини Ігор Огренда.

Найяскравіші враження у роботі над прем’єрами  

Юрій Кульчицький: Звісно, найсвіжіше зараз у пам’яті – вистава «Турандот». Це робота театру, яка відбулася дуже вдало! Ми трішки переживали за неї, бо все до нас приходило в останню секунду – перуки, монтюри (основи перук – ред.), «лисини». Ми справді переживали, щоб все було вчасно! Але вдалося ефектно, вийшли гарні образи!

Труднощі і досягнення

Ігор Огренда: Найскладніше – це великий час збирання декорацій опери «Турандот»! Багато дрібних деталей займають багато часу збирання і для цього треба використати п’ять «ходок» грузової машини, щоб все привести чи вивезти, бо там дуже великі і габаритні декорації. Ось тих китайців з теракотової армії – 130 штук! Воно легеньке, треба бути обережним, щоб носи не відвалилися.

Вся команда нормально спрацювала, хоч було важко. І коли глядач приймає це – нам теж радісно!

Неповторні спогади року

Ігор Огренда: До 120-річчя Львівської національної опери за мої 45 років на службі театру я отримав звання «Заслуженого працівника культури України». На старість… (сміється – ред.).  

Побажання у Новому році

Юрій Кульчицький: Здоров’я, в першу чергу, і гарних вражень від своєї роботи!

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.