News

Be first to know about events in out Opera

“Іоланта”: опера, що славить віру

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У п’ятницю, 25 жовтня та у неділю, 27 жовтня, о 18:00 у Львівському національному театрі імені Соломії Крушельницької йтиме “Іоланта” – опера, яка прославляє Всевишнього і Його дари людям: сонячне світло, красу природи і душі.
Сліпа від народження принцеса не знає про своє нещастя (про це в королівстві говорити заборонено), однак дякує Богові за любов усіх ближніх. Незнайомий лицар відкриває їй правду, наражаючись на покарання смертю. Щоб урятувати його, Іоланта погоджується на операцію, твердо вірячи в допомогу Бога. Небеса прихильні до неї: дівчина побачила сонце й обличчя коханого Водемона.
“Іоланта” – остання опера П.Чайковського. У ній втілилась життєва мудрість, а також уся композиторська майстерність: твір пронизаний прекрасними мелодіями, які тримають у полоні і дарують високу естетичну насолоду.
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру:
25/10/2019 – https://bit.ly/33QjI6I
27/10/2019 – https://bit.ly/32HPZwM

Бажаємо успіху та прекрасного звучання нашим дебютантам – Анні Носовій  у партії Бригітти та Володимиру Дутчаку у партії Короля Рене, а також усім учасникам вистави!

 

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.