News

Be first to know about events in out Opera

Брифінг з нагоди проведення першого в Україні Літнього Інституту «МИСТЕЦЬКА ПІСНЯ – ОПЕРА В МІНІАТЮРІ» під керівництвом ПАВЛА ГУНЬКИ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні, 27 червня, у Дзеркальній залі Львівської Національної Опери відбувся брифінг для представників ЗМІ, театральних критиків з нагоди проведення першого в Україні Літнього Інституту «МИСТЕЦЬКА ПІСНЯ – ОПЕРА В МІНІАТЮРІ» під керівництвом ПАВЛА ГУНЬКИ.

Відкрив брифінг заступник генерального директора-художнього керівника Театру, Заслужений діяч мистецтв України Михайло Швед. Він наголосив щодо важливості підтримки молодих українських співаків, що також декларує програма розвитку Львівської Опери «Український прорив», і висловив вдячність Павлові Гунці щодо його діяльності та співпраці з музикантами України.

Про особливості першого циклу майстер-класів в Україні – Літнього Інституту «Мистецька пісня – опера в мініатюрі» розповів відомий оперний співак, артистичний директор «Ukrainian Art Song Project» (Канада), британець українського походження Павло Гунька.

Він особливо тепло відгукнувся про молодих українських співаків, вісім з яких (а заявок на майстер-класи було надіслано більше 30!) мають можливість тиждень навчатися під його керівництвом, та підготувати програму для Заключного концерту, який відбудеться 30 червня о 15:00. Павло Гунька також подякував своєму заступнику та співорганізатору майстер-класів Романові Дзундзі.

Враженнями поділилися також учасники Інституту – Ірина Ключковська та Володимир Шагай, талановиті співаки, солісти Івано-Франківської та Тернопільської філармоній. Вони розповіли, що із нетерпінням чекають на Заключний концерт, бо кожна пісня – це буде наче виконання невеличкого спектаклю, опери, а виконавці співатимуть поміж глядачів і будуть взаємодіяти з публікою. «Це може бути певним шоком для слухачів!», – зауважила Ірина.

Заключний концерт «Мистецька пісня – опера в мініатюрі» відбудеться вже цієї неділі, 30 червня о 15:00. Прозвучать мистецькі пісні українських композиторів – М.Лисенка, Я.Степового, К.Стеценка, С.Туркевич та інших. Виступатимуть восьмеро учасників Літнього Інституту, а загальна концепція і драматургія концерту – це «буде перехід від тіні до світла», зазначив Павло Гунька, який виступив також режисером цієї програми.

    Our site uses cookies for information. You can read more on the privacy policy page.