40 років творчості Вовкуна

Однією з найближчих вагомих мистецьких подій у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької – сорокаріччя творчої діяльності народного артиста України Василя Вовкуна.
Генеральний директор-художній керівник театру, він здобув визнання як культуролог, вчений, автор кількох книг. Чи не найбільше відомий Василь Вовкун як режисер. Він здійснив більше 300 різних постановок масових видовищ, державних, релігійних і професійних свят, молодіжних масових акцій; Днів культури України в Німеччині, Франції, Китаї, Словаччині, Польщі, Сербії, Грузії, Азербайджані. Отримав вагомі відзнаки «Кращий режисер масових видовищ в Україні»(1994 р.), «Кращий режисер масових видовищ» (1997, 1998, 1999 рр). Він – лауреат премії «Золотий тризуб» в номінації «Режисер».
Початок його праці в реалізації оперних постановок – «Цар Едіп» І.Стравинського, яка викликала великий мистецький резонанс в Україні. А далі були оперні постановки у Львівському національному театрі імені Соломії Крушельницької:
«Бал-маскарад» Д.Верді, « Коли цвіте папороть» Є.Станковича, «Дон Жуан»В.-А.Моцарта й ін.. Кожна з них – успіх, зацікавлення, схвильовані відгуки глядачів та численні розгорнуті рецензії музикознавців.
Із 18 до 23 червня поринемо у ретроспективу львівських оперних постановок режисера Василя Вовкуна:
18, 19 червня – «Дон Жуан» В.-А.Моцарта

https://opera.lviv.ua/shows/don-zhuan-2/

21 червня – «Бал-маскарад» Д.Верді

Бал-маскарад

22, 23 червня – «Коли цвіте папороть» Є.Станковича

Коли цвіте папороть

Початок вистав о 18 год.
Сердечно запрошуємо!