Liliya Nikitchuk

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Мецо-сопрано

Лауреатка міжнародного конкурсу

 

Education, work activities and repertoire parties

З раннього віку проявляла інтерес до музики, співу. Закінчила Музичну школу №2 м. Луцька у класі скрипки, згодом – Педагогічний коледж ім. Я. Галана за спеціальністю «Вчитель музики». Брала активну участь у культурному житті міста Луцька: була солісткою в юнацько-дитячому колективі «Лісова пісня», стала лауреаткою всеукраїнських та міжнародних дитячих і юнацьких конкурсів.

Вищу музичну освіту здобула у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка за фахом «Академічний спів» у класі Народної артистки України Л. Ф. Божко. Лауреатка ІІІ премії Міжнародного конкурсу «Мистецтво 21-го сторіччя» (Ворзель, 2011). Продовжила свою вокальну освіту в Італії. В 2016-му була учасницею «Rossini Opera Academy» під керівництвом легендарного Альберто Дзедди.

Співпрацювала з Львівською національною філармонією, де виконувала партії в таких творах, як «Реквієм» В. А. Моцарта, Симфонія № 9 та Меса С-dur Л. ван Бетховена, «Gloria» А. Вівальді, «Petite Messe Solennelle» Дж. Россіні, «Te Deum» В. Кіляра, Симфонія № 3 Г. Гурецького, «Stabat Mater» Дж. Б. Перголезі.

Гастролювала зі сольними програмами містами Франції під патронатом Даніеля Тозі (директор Консерваторії м. Перпіньян), виконуючи арії та романси українських і російських композиторів, твори давньої та сакральної музики. В співпраці з месьє Марінеро (директор агенції «Les Amis DAMarinaro») мала ряд концертів на півдні Франції з програмою «Opera Gala».

Неодноразово виступала на фестивалі «Le Voix» (Коломб, Париж) як представниця від України. Гастролювала містами Польщі, у 2011 р. мала сольний речиталь в Дзеркальній залі міста Тарнув, а також на фестивалях в містах Сосновіце, Бельсько-Бяла, Пщина та інших.

На сцені театру виконує партії:

Фенена «Набукко» Дж. Верді

Пастушок – «Тоска» Дж. Пуччіні

Партія сопрано – балет «Пульчинелла» І. Стравінського

Арії та ансамблі В. А. Моцарта в концертній програмі «Моцарт-Гала»

Арії та ансамблі Дж. Верді в концертній програмі «Верді-Гала»