Liliya Nikitchuk
Education, work activities and repertoire parties

лауреат міжнародного конкурсу

мецо-сопрано

З раннього віку проявляла інтерес до музики, співу. Закінчила Музичну школу №2 м. Луцька у класі скрипки, згодом – Педагогічний коледж ім. Я. Галана за спеціальністю «Вчитель музики». Брала активну участь у культурному житті міста Луцька: була солісткою в юнацько-дитячому колективі «Лісова Пісня», стала лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних дитячих та юнацьких конкурсів.

Вищу музичну освіту здобула у Львівській національній музичній академії імені М.В.Лисенка, за фахом «Академічний спів» в класі Народної артистки України Л.Ф. Божко. Лауреат ІІІ премії Міжнародного конкурсу «Мистецтво 21-го сторіччя» (Ворзель, 2011). Продовжила свою вокальну освіту в Італії. В 2016-му була учасницею «Rossini Opera Academy» під керівництвом легендарного Альберто Дзедди.

Співпрацювала в якості солістки з Львівською національною філармонією, де виконувала партії в таких творах, як «Реквієм» В. А. Моцарта, Симфонія № 9 та Меса С-dur Л. ван Бетховена, «Gloria» А. Вівальді, «Petite Messe Solennelle» Дж. Россіні, «Te Deum» В. Кіляра, Симфонія № 3 Г. Гурецького, «Stabat Mater» Дж. Б. Перголезі.

Гастролювала зі сольними програмами містами Франції під патронатом Даніеля Тозі (директор Консерваторії м. Перпіньян), виконуючи арії та романси українських та російських композиторів, твори давньої та сакральної музики. В співпраці з месьє Марінеро (директор агенції «Les Amis DAMarinaro») мала ряд концертів на півдні Франції з програмою «Opera Gala».

Неодноразово виступала на фестивалі «Le Voix» (Коломб, Париж) як представниця від України. Гастролювала містами Польщі, у 2011 р. мала сольний речиталь в Дзеркальній Залі міста Тарнув, а також на фестивалях в містах Сосновіце, Бельсько-Бяла, Пщина та інших.