Partners

Partners Media Partners

Група компаній "ШУВАР"

Група компаній "ШУВАР" – Генеральний партнер постановки балету "Тіні забутих предків" Івана Небесного. Саме завдяки ГК "Шувар", під час премʼєрної постановки було зібрано понад 4 млн. грн на потреби захисників та захисниць України.

Благодійний фонд Козицького

Основною місією БФ Родини Козицьких є системна та стала підтримка всіх тих, хто в надскладних умовах продовжує стояти на сторожі миру та спокою в Україні. Та окрім цього, БФ Козицького цілісно підтримує розвиток культури та мистецтв України, зокрема у Львівській національній опері.

Кредобанк

Кредобанк – це партнер Львівської національної опери, який підтримав численні постановки та події театру: опера-феєрія "Коли цвіте папороть" Є. Станковича, святкування 30-ліття Незалежності України тощо. Дякуємо за систематичну підтримку культури України!

Райффайзен Банк

Багаторічний партнер Львівської національної опери, що підтримав чисельні проєкти. Цьогорічною унікальною подією в партнерстві з Райффайзен Банком стане премʼєра опери "Діалоги Кармеліток" Ф. Пулєнка, що вперше буде поставлена в Україні!

Контрамарка

Компанія "Контрамарка" – наш багаторічний партнер, основний квитковий дистрибютор та просто друг! Разом з "Контрамаркою" нам вдається найголовніше – доносити наше мистецтво до вас, дорогі наші глядачі!

Радіо "ФМ Галичина"

Партнер

Партнер