НОВИНИ

Увага! Увага! 20 січня – опера “Паяци”
Квитки, придбані на 22 січня (на оперу «Паяци»Р.Леонкавалло), будуть дійсні на цю ж оперу на 20 січня. Просимо вибачення за незручності.  
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА – ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА – ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ Міністерство культури України відповідно до Законів України «Про культуру», «Про театри і . . .
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ДОБОРУ КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА – ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ДОБОРУ КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА – ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ . . .
Увага КОНКУРС!
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: артист балету першої категорії (1 ставка – жіноча стать) артист балету другої категорії (1 ставка – жіноча стать) артист балету другої категорії (3 . . .
Набутий досвід – у нові партії
Цього місяця шанувальники  Львівської Національної Опери побачать і почують своїх знайомих (і улюблених) солістів опери у нових образах: – дипломанта міжнародного конкурсу Галину Вільху в партії Одарки («Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського, 12 січня); – лауреата . . .