НОВИНИ

До уваги представників мас-медіа!
4 травня о 15-ій годині відбудеться прес-конференція у дзеркальному залі Львівського академічного національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Тема: 1.Відкриття музичного салону в дзеркальному залі. 2.Новий підхід до екскурсійної роботи в Театрі. 3.Найближчі прем’єри . . .
Творчий дебют Дарії Ємельянцевої в балеті Лебедине озеро – до Міжнародного дня танцю
30 квітня, в неділю, о 18-ій годині відбудеться новий творчий дебют – солістка балету Дарія Ємельянцева виступить у провідній партії в “Лебединому озері” П. Чайковського. Артистка працює в театрі 9 років. За цей час освоїла більше двадцяти партій, серед яких такі великі й складні, як Жізель . . .
Результати проведення конкурсу
Конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету вищої категорії, першої категорії та другої категорії, який проходив у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької завершено. Рішенням конкурсної комісії від 20 квітня 2017 року переможцями . . .
“Балет-Фест Юніор” – балетне свято для юних
3 травня о 18-ій годині у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться гала-концерт переможців ІІ Міжнародного юнацького конкурсу  виконавців та хореографів. Він має коротеньку передісторію. У 2015 р. у Львівському національному . . .
На львівській сцені дебютує нова солістка
23 квітня о 18-ій годині почуємо голос молодої солістки опери Наталії  Озерської. Вона виступить у партії Азучени в «Трубадурі» Д.Верді. У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької артистка почала працювати зовсім недавно. Після закінчення . . .
З Великоднем!
Хай світле свято Великодня Приносить  ласку Вам Господню! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Вітаємо Роману Думанську з успішним виступом
Колектив театру вітає артистку балетної трупи театру, студентку випускного курсу відділення класичної хореографії Львівського коледжу культури та мистецтв Роману ДУМАНСЬКУ з успішним  виступом на престижному Міжнародному хореографічному конкурсі  в м. Сполето ( Італія, 2- 8  квітня 2017 року), . . .