НОВИНИ

Святковий концерт-вітання до дня народження Тадея ЕДЕРА
Сьогодні Львівська Опера привітала святковим концертом почесного уродинника – генерального директора театру, заслуженого працівника культури України Тадея ЕДЕРА, рідного батька, наставника, Людину, яка більше півстоліття свого життя живе заради того, щоб розвивати, збагачувати та . . .
У виставах будуть приємні зміни
У виставах будуть приємні зміни Наші глядачі вже звикли до щораз нових облич у класичних партіях. Звикли, що солісти освоюють все нові й нові ролі, збагачуючи себе глибокими емоціями, досвідом і радуючи публіку. 17 лютого в балеті «Жізель» А.Адана побачимо горду Мірту, над образом якої . . .
Вітаємо з перемогою!
ЩИРО ВІТАЄМО артистку балетної трупи театру, студентку випускного курсу відділення класичної хореографії Львівського коледжу культури та мистецтв Роману Думанську та її педагогів-репетиторів – заслуженого артиста України Ігора Храмова та Христину Мордзік –  із перемогою на . . .
ОГОЛОШЕННЯ про завершення конкурсу на заміщення вакантних посад артистів балету
Всеукраїнський конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету, який проходив у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької завершено. Рішенням конкурсної комісії від 07 лютого 2017 року: 1) переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади . . .
Моцарт, Моцарт, Моцарт…
Дві опери В.-А.Моцарта прикрашають нашу театральну   афішу в лютому: 8 лютого – «Безумний день, або Весілля Фіґаро», 11 лютого –  «Чарівна флейта» Вони були тут зреалізовані до 260-ої річниці від дня народження цього музичного генія. Не в даті справа, але в кінці січня були уродини композитора, . . .
Найчарівнішій Баттерфляй
У головних партіях – Чіо-чіо-сан: заслужена артистка України Світлана Мамчур, Пінкертон: народний артист України Олег Лихач, Сузукі: дипломант міжнародного конкурсу Марфа Шумкова 5 лютого о 18 год. в нашому театрі йтиме «Мадам Баттерфляй» Д.Пуччіні – культова для нас вистава. Третій . . .
Вітаємо із 10-річним ювілеєм оперети “Весела вдова”!
4 лютого о 18-ій годині знову радісно зустрінемося з “Веселою вдовою”. Десять років тому, перед прем`єрою, подаючи інформацію про цю виставу людям, трохи далеким від так званого легкого жанру, ми підкреслювали, налаштовуючи їх на позитив: робіть наголос на першому слові. Бо головна . . .