НОВИНИ

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З РЕПЕРТУАРОМ НОВОГО ТВОРЧОГО СЕЗОНУ!
Колектив Львівської Національної Опери пішов у відпустку. Однак у театральній споруді нема тиші й безлюддя. Тут іде робота. У дзеркальній і залі для глядачів, у кабінетах, гримерних – скрізь є що ремонтувати, оновлювати, чистити і т.п. Театр готується зустріти свою дорогу і шановну . . .
Прем’єра – свято для всіх
Сьогодні, 14 липня відбулася  прем’єра вистави “Дон Паскуале”. Ця опера класика епохи бельканто Г.Доніцетті заряджає енергією,оптимізмом, дає море радості від прекрасної музики й дотепного гумору в сюжеті й мелодиці. Особливо, якщо її супроводжує цікаві режисура, сценографія, . . .
Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад артистів балету
Результати проведення конкурсу Конкурс на заміщення вакантних посад артистів балету вищої категорії та першої категорії, який проходив у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької завершено. Рішенням конкурсної комісії від 11 липня 2017 року . . .
Генеральна репетиція опери Г.Доніцетті “ДОН ПАСКУАЛЕ”- ФОТОЗВІТ
https://www.facebook.com/lvivopera/posts/1845929642401447   https://www.facebook.com/evgeny.kraws.1/posts/1934661490080425
Запроси батьків до оперного театру
    Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької завершує свій 117-ий мистецький сезон. Але колектив  живе з думкою про новий творчий рік. У ньому буде багато несподіваного й цікавого. Однак найперше розповімо про захоплюючий проект для дітей під назвою . . .
Хороший соліст зі скромною посадою
Артист, який дає сольні концерти фортепіанної музики в Україні й за кордоном ( а у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької працює артистом мімічного ансамблю) Сергій Григоренко 4 -7 липня взяв участь як  концертмейстер у міжнародному фестивалі оперного . . .
Львівські співаки – родзинка міжнародного фестивалю
Провідні солісти Львівської Національної Опери, лауреати міжнародних конкурсів Людмила Осташ, Марфа Шумкова, Олеся Бубела, Василь Садовський, Роман Корен, Петро Радейко взяли участь у 23-ому міжнародному музичному фестивалі імені Христини Ямрож в місті Буско-Здруй (Польща), який відбувся 1-8 . . .