У Львівській національній опері відбулися збори балетної трупи

Сьогодні у Львівській національній опері відбулися збори балетної трупи. Генеральний директор-художній керівник Василь Вовкун та фахівець з міжнародних відносин Остап Громиш підбили підсумки двох гастрольних турів Тайванем, Естонією і Фінляндією та обговорили майбутні творчі плани. Василь Вовкун подякував артистам балету за успішні виступи та гідне представлення театру на міжнародній арені.

Серед інших питань обговорили й ситуацію, що набула медійного розголосу, – із артистами балету, які не повернулися з гастролей. Для ЗМІ, що активно цікавляться цим інцидентом, наголошуємо: станом на сьогодні артистка балету Юлія Михаліха-Рома повернулася до роботи в театрі. Щодо інших двох артистів – відповідно до чинного трудового законодавства адміністрацією театру проводиться внутрішня службова перевірка і зʼясування мотивів та обставин вчинку артистів.

Ми вдячні медіа за пильну увагу до діяльності нашого театру та висловлюємо щирі сподівання, що наші мистецькі події, культурні ініціативи та масштабні премʼєри викликатимуть не менш активний інтерес та розголос.