Вітання з ювілеєм диригенту, заслуженому артистові України Юрію Бервецькому!

Колектив Львівської національної опери вітає з 50-літнім ювілеєм диригента театру, заслуженого артиста України Юрія Бервецького!
Бажаємо творчої наснаги і натхнення, міцного здоров’я, сімейного затишку. Нехай співпраця із музикантами та колективами всього світу буде плідною, цікавою та багатогранною!

Юрій Бервецький розпочав свій шлях у театрі з посади концертмейстера. У 2000-му році став асистентом головного диригента, а з 2003-го – диригентом театру.
У Львівській національній опері здійснив постановки опери «Дон Жуан» В. А. Моцарта та балетів «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, «Корсар» А. Адана, «Остання ніч Г. Лорки» А. Сіренко, «Білосніжка та семеро гномів» Б. Павловського, «Шехерезада» М. Римського-Корсакова.

Окрім роботи у театрі, Юрій Бервецький – головний диригент і художній керівник Оперної студії Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка. У співпраці з Львівською національною оперою та Оперною студією ЛНМА імені М.В. Лисенка на сцені театру були поставлені опери В.А. Моцарта «Безумний день, або Весілля Фігаро» та «Дон Жуан» у режисурі Василя Вовкуна.

Як диригент Юрій Бервецький співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, Академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів», камерними оркестрами «Академія», «Віртуози Львова», хоровою капелою «Дударик» та ін. Учасник багатьох міжнародних музичних фестивалів, концертує в Україні та за кордоном.