Художні проєкції швейцарського митця Геррі Хофштеттера на фасаді Львівської опери, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні

Швейцарський митець Геррі Хофштеттер підсвітив будівлю Львівської національної опери, аби вшанувати пам’ять жертв російської агресії в межах арт-туру містами України.

Така акція солідарності має на меті принести українцям надію та світло, яких вони були позбавлені протягом року агресивної війни, сповненого трагедій і руйнувань.

Всесвітньо відомий художник приїхав до України на запрошення Міністерство культури та інформаційної політики України та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за ініціативи та підтримки Посольства Швейцарії в місті Києві.

Під час арт-туру на відомих будівлях країни всі охочі зможуть побачити художні проєкції, присвячені річниці повномасштабної війни в Україні, а також українські символи незламності.

Геррі Хофштеттер – всесвітньо відомий митець зі Швейцарії. Своїми роботами він доводить, що варто жити й захищати планету Земля та її довкілля. Серед робіт митця, зокрема – освітлення гори Маттерхорн у Швейцарії. Це була акція солідарності зі світом під час карантину 2020 року через COVID-19.

Фото – Юрій Грязнов