Прес-конференція генерального директора-художнього керівника  Львівської Національної Опери Василя Вовкуна 22 березня 2018 р.

  Василь Володимирович Вовкун розповів представникам мас-медіа  про рік своєї роботи на посаді генерального директора-художнього керівника: досягнення у творчій та фінансово-економічній і господарській діяльності. А вони справді великі.

   Він зізнався, що бути  керівником театру – це його мрія, яка здійснилася: тепер він зможе втілювати грандіозні проекти  в українському музичному мистецтві. Зрештою, вже їх розпочав: «Український прорив» у репертуарі, ініціатива  створення асоціації оперних театрів України  з  визначенням напрямків її діяльності, копродукція з оперними театрами Західної Європи, новий менеджмент у театрі та багато іншого. Поставив перед собою мету працювати рік за два, ще й  нарощувати оберти. І повести  весь колектив  працювати у цьому ритмі.

   Вітаємо народного артиста України, режисера, директора, художнього керівника Василя Вовкуна з першим успішним роком і бажаємо багато нових успішних творчих літ!