АРТИСТИ ОРКЕСТРУ
Освіта, трудова діяльність та репертуарні партії

І  СКРИПКИ

концертмейстер оркестру –  Андрій Чайковський, заслужений артист України

концертмейстер групи / заступник концертмейстера оркестру – Ігор Муравйов

  • Юрій Войтинський
  • Марина Громадська
  • Ольга Дубенська
  • Оксана Кудринецька
  • Наталія Михайлецька
  • Олександра Мороз
  • Наталія Наконечна
  • Андрій Нестер
  • Наталія Новосад
  • Світлана Побережнюк
  • Віктор Семчишин
  • Марта Семчишин
  • Віталій Філіпов

 

ІІ СКРИПКИ

концертмейстер групи  – Уляна Смовж

заст. концертмейстера  – Тетяна Шукайло

  • Оксана Гречух
  • Ольга Дутчак
  • Роман Ковалишин
  • Мар’яна Ленько
  • Дмитро Лиско
  • Лідія Малкуш
  • Богдана Сав’юк
  • Юлія Хаврона
  • Ярина Царинська

 

АЛЬТИ

концертмейстер групи – Ірина Гетьман

заст. концертмейстера – Олеся Стрипко  

  • Володимир Мегеден
  • Вероніка Педорич
  • Любов Романів
  • Олена Щеглюк

 

ВІОЛОНЧЕЛІ

концертмейстер групи  – Максим Римар

заст. концертмейстера – Юрій Турканик

  • Ольга Бойчук
  • Михайло Сегеденко
  • Ірина Стасишин
  • Андрій Теленко
  • Ольга Ткачук
  • Павло Шутко

 

КОНТРАБАСИ

концертмейстер групи – Дмитро Павловський

заст. концертмейстера –  Вячеслав Новосад

  • Назар Знак
  • Тарас Яцишин

 

АРФИ

концертмейстер групи – Ірина Белегай

  • Наталія Коноваленко

 

ФЛЕЙТИ

концертмейстер групи – Наталія Лев

заст. концертмейстера – Юрій Гуран

  • Іван Липецький
  • Сергій Луценко
  • Михайло Сосновський
  • Зоя Ходан 

 

ГОБОЇ

концертмейстер групи – Юрій Хвостов

заст. концертмейстера – Денис Гриньов

  • Андрій Гембара
  • Маркіян Максимів
  • Євген Марчук

 

КЛАРНЕТИ

концертмейстер групи  – Микола Гречух, заслужений артист України

заст. концертмейстера  – Назар Хижий

  • Ігор Бей
  • Олександр Вавринюк
  • Віра Максимів
  • Григорій Чепелюк

 

ФАГОТИ

концертмейстер групи Михайло Лесюк

заст. концертмейстера – Андрій Ткачук

  • Андрій Будай
  • Володимир Вацко
  • Павло Дяковський
  • Андрій Пиріжок

 

ВАЛТОРНИ

концертмейстер групи – Олег Казидуб

заст. концертмейстера – Тарас Яворський 

  • Микола Годісь
  • Юрій Гребень
  • Ігор Гресько
  • Олександр Пронюк
  • Юрій Пронюк
  • Сергій Радзілевич

 

ТРУБИ

концертмейстер групи – Богдан Стасишин

заст. концертмейстера – Іван Варянка

  • Ігор Гаврилюк
  • Олександр Захарченко
  • Любомир Москалик
  • Ігор Порада

 

ТРОМБОНИ

концертмейстер групи  – Любомир Кравець

заст. концертмейстера  – Тарас Кушнір

  • Ігор Лев
  • Валентин Лешневський
  • Ярослав Стасів

 

ТУБИ

  • Валерій Коцерблюк
  • Ігор Лущ

 

УДАРНІ  ІНСТРУМЕНТИ

концертмейстер групи –  Андрій Гетьман

заст. концертмейстера  – Дмитро Олійник

  • Назарій Кравчук
  • Тарас Олійник
  • Олексій Пакош
  • Олег Федик
  • Роман Чаплінський
Оркестр
Микола Гречух
інспектор оркестру
Іван Чередніченко
керівник музичної частини
Ірина Стасишин
диригентка