Легендарний Моцарт повертається до Львова!

Львівська національна опера продовжує ділитися з улюбленими глядачами якісним українським культурним продуктом!
Вистава, що руйнує шаблони унікальністю та сучасною подачею
Ми з приємністю презентуємо відеоверсію опери “Дон Жуан” В. А. Моцарта у постановці Львівської національної опери, яка вже доступна для перегляду за посиланням на YouTube каналі театру:
 Поширюйте, коментуйте і обов’язково діліться своїми враженнями у соціальних мережах Львівської національної опери!
Ми щиро вдячні Українському культурному фонду за підтримку створення відеоверсії вистави. Зокрема дякуємо за співпрацю Пилипу Іллєнку і його команді.
Тож на весняних вихідних, що чекають попереду, Ви матимете змогу переглянути онлайн оперу, що вражає своїм унікальним сучасним прочитанням відомого твору.
Прем’єра одвічної історії про гріховність та розплату в режисурі генерального директора-художнього керівника Василя Вовкуна відбулася влітку 2018 року.
До слова, вперше опера «Дон Жуан» В. А. Моцарта у Львові була поставлена у 1790 році, коли будівлі нинішнього Львівського оперного театру ще не було.
Через три роки після прем’єри у Празі її вже показували на львівській сцені.
За новітньої історії, постановки творів Моцарта відбувалися також і як спільні проєкти Львівської опери та Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка:
у 2015 році «Дон Жуан» йшов у виконанні талановитих студентів академії у режисурі народного артиста України Василя Вовкуна
у 2016 році відбулася прем’єра опери “Безумний день, або Весілля Фіґаро”.
Ще один музичний твір Моцарта – оперу “Чарівна флейта” у театрі презентували навесні 2013 року.
А от побачити захопливе виконання «Дон Жуана» наживо на сцені Львівської національної опери запрошуємо вже 18 та 19 березня.
Квитки у касах театру та за посиланням:
[рекомендовано для перегляду 16+]