Music salon

VIOLIN VIRTUOSO

concert
VIOLIN VIRTUOSO
concert
60 Minutes.

The new generation’s prominent violinist Bohdan Luts will perform the masterpieces of the world’s violin repertoire. He is only 16 years old, but despite of that fact he is winning the world’s scene on the international contests. Bohdan Luts will present the works for the violin from  Baroque epoch to the beginning of the XX century at the Mirror Hall’s musical Salon.

Bohdan Luts — violin

Iryna Kirchanova — piano

Program:

J. S. Bach sonata №1 in G-minor (1720) BWV 1001in 2 movements:

1.Adagio 

2. Fugue 

W. A. Mozart Violin concerto №4 D major (1775) K218 (І movement)

А. Khachaturian Violin concerto D minor (1940) op.46 (І movement)

 M. Ravel «Tzigane» (1924)

Libretto
About show

Шедеври скрипкового репертуару у виконанні блискучого українського скрипаля молодої генерації Богдана Луца. Йому лише 16  і він впевнено підкорює світову сцену на міжнародних конкурсах та концертних майданчиках. У музичному салоні Дзеркальної Зали Богдан запрезентує скрипкові твори композиторів від епохи Бароко до початку ХХ століття.

Програма:

Й. С. Бах Соната №1 Соль мінор у 2-х частинах:

  1. Adagio

  2. Fugue

В. А. Моцарта Скрипковий концерт №4 Ре мажор К218 (1 частина)

А. Хачатурян Скрипковий концерт Ре мінор (1частина)

М. Равель «Циганочка»

Богдан Луц

Навчався в спеціалізованих музичних школах у Львові (клас М. Футорської) та у Києві (клас О. Корінець). Навчається в Музичній академії ім. І. Менухіна в Швейцарії в класі професора Олега Каськіва. Лауреат численних міжнародних конкурсів, серед них:

У 2018 році – Міжнародний конкурс Il “Piccolo Violino Magico” у Сан Віто Аль -Тальяменто, Італія. Друга премія.

У 2017 році – Лауреат  Гран-Прі та Лауреат 1 Премії I-ого Міжнародного конкурсу “Львівський віртуоз” (Україна. м.Львів).

У 2016 році  – володар Гран-Прі та Лауреат 1 премії на Міжнародному конкурсі ім.Б. Вархала “Таланти Європи” у місті Дольни Кубін, Словаччина.

Ірина Кірчанова

Українська піаністка. Навчалася у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької (клас викладача-методиста О. С. Амбарцумян) та ЛНМА імені М.В. Лисенка у класі проф. Й. Ерминя. 2014 – 2017рр. – аспірантка кафедри спеціального фортепіано (клас проф. Й. Ерминя). Працює концертмейстером у ЛНМА ім. М. Лисенка (з 2013 р. і до сьогодні) та у ЛДМЛ ім. С. Крушельницької (з 2016 р.). Як солістка є Лауреаткою Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Серед останніх: Лауреатка II премії Міжнародного конкурсу піаністів ім. Б. Крістофорі (Санкт-Петербург, Росія, травень 2013), Лауреатка III премії VII Шопенівського Міжнародного конкурсу піаністів ім. Г. і Л. Стефанських (Краків, Польща, червень 2016). Також веде активну концертну діяльність як артистка камерного ансамблю, бере участь у конкурсах та є лауреаткою, також є активною учасницею фестивалів, майстер-класів, зокрема – запрошеною піаністкою на концертні виступи XVI Міжнародних майстер-класів для кларнета та саксофона (м. Острава, Чехія, липень 2017). У вересні 2020р. за ініціативи Ірини у Львові в рамках фестивалю “Контрасти” відбулося виконання мелодрами А. Шенберга “Місячний П’єро” (де також виконувала і партію фортепіано, ідея українського перекладу та сам переклад Максима Римара). Ще одне виконання мелодрами в українському перекладі відбулося також на сцені Львівської філармонії, вже у грудні 2020р. в рамках концертної серії “Pro et contra”. У творчій біографії Ірини вже понад 30 конкурсів у якості концертмейстера в Україні та за кордоном (Польща, Італія, Хорватія, Чехія та ін.), у тому числі численні відзнаки у категорії “Кращий концертмейстер”. Приймає участь у різноманітних майстер-класах (наприклад майстер-класи Igor Frantisák (кларнет, 2017), Друга Літня Музична Академія Дори Шварцберг (2017), Toon Fret (флейта, 2018), Янош Балінт (флейта, 2019), Олег Каськів (скрипка, вересень 2019), Богдана Півненко (скрипка, 2021), Sir James Galway (флейта, 2021), Оперна школа Coloratura Opera lab (2021) та ін. Спільні виступи зокрема з такими виконавцями як: Геза Барта Bartha Geza (кларнет, 2015), Ігор Франтішак Igor Frantisák (кларнет, 2017 та 2018), Корнел Волак Kornel Wolak (кларнет, 2017), Пьотр Лято Piotr Lato (кларнет, 2018), Ян Романовський Jan Romanowski (скрипка, 2019) та багато інших. Активно вдосконалюється, вивчає новий репертуар, постійно приймає участь у різноманітних концертах, фестивалях, співпрацює з різними виконавцями й артистами.

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers