Małgorzata Słoniowska (Poland)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Дизайнер костюмів, сценограф та живописець, закінчила Академію образотворчих мистецтв у Вроцлаві.
З 1988 року співпрацює з Вроцлавською оперою.
Працювала над сценографією та костюмами до понад 120 оперних та балетних постановок у Польщі та закордоном, зокрема і для вистав, поставлених у Залі століття у Вроцлаві.
Її мистецьку діяльність високо оцінюють рецензенти польських та закордонних ЗМІ.
У Міському музеї Вроцлава у 2008 році відбулася виставка «Костюми Малгожати Слоньовської».
Також вбрання демонстрували на фестивалях моди – у 2008, 2009 та 2012 роках вони були представлені на Gali Off Fashion у Кельце.
У 2008 році в Польському центрі сценографії в Катовіце були представлені костюми, розроблені художницею для вроцлавської постановки картини К. Пендерецького «Втрачений рай».
До колекції Сілезького музею в Катовіце належать костюми Малгожати Слоньовської для “Кавової кантати”  та “Селянської кантати” Й. С. Баха, поставленої у Вроцлавській опері.

У квітні 2004 року Малгожата Слоньовська створювала костюми до постановки опери “Страшний двір” С. Монюшка на сцені Львівської національної опери.

Була нагороджена Бронзовим та Срібним хрестом за заслуги та відзначена Бронзовою медаллю за заслуги перед культурою – Gloria Artis.

Set and costume designers
Dariusz Albrycht (Poland)
Lighting designers
Mathias Engelmann (Austria)
Co-director, set and costume designer
Anna Ipatjeva
costume designer
Dmytro Tsyperduk
Artists-director
Anna Schöttl (Germany)
set and costume designer