Anna Schöttl (Germany)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Народилася в Мюнхені, вивчала сценічний та дизайн костюмів, оформлення кіно та виставок у Герберта Каппльмюллера та Генріка Ара в Університеті Моцартеум у Зальцбурзі (Австрія). Практичний досвід у сфері «Виробничий дизайн» вона здобула під час навчання за кордоном у Вімблдонському коледжі мистецтв у Лондоні та на Зальцбурзькому фестивалі.

Її робота включає такі постановки, як «Любовний напій», «Весілля Фігаро», «Богема» та «Дон Кіхот», а також кінопроєкти – два короткометражні фільми «Пробудження» та «Свято». Вона також створила виставкове оформлення для проєкту Ануки Віппрехт «Техносенсуальний: де мода відповідає технологіям» у «Museumsquartier» у Відні. Як сценограф вона працює, зокрема, з Амелі Нірмайєр, хокрема постановками «Русалки» у «Театрі Ан-дер-Він» у Відні та «Леонори» у Віденська державній опері. Три роки А. Шоттл працювала асистентом сценографа в Баварській державній опері.

Set and costume designers
Dariusz Albrycht (Poland)
Lighting designers
Mathias Engelmann (Austria)
Co-director, set and costume designer
Anna Ipatjeva
costume designer
Dmytro Tsyperduk
Artists-director