Зустріч Нового року – майже в театрі

  Якщо уточнити, то до самого Новоріччя, до звучання Гімну України і дзвону бокалів, залишилось усього три години. Зараз походимо довкола головної ялинки нашого прекрасного коханого міста з левом у гербі і  заколядуємо разом зі святковою публікою, яка приїхала сюди з різних куточків України і світу. Й обміняємося захопленими поглядами з тими, хто вийшов із театру і послухав оперету “Летюча миша”.

 Зачарували іскриста, як бризки шампанського, музика Штрауса; особливо прекрасне  в цей вечір її виконання театральним симфонічним оркестром під орудою диригента Ірини Стасишин та хору під управлінням головного хормейстера, лауреата всеукраїнського конкурсу Василя Коваля; вокальна й акторська майстерність  провідних солістів опери: заслуженої артистки України Наталії Романюк (Розалінда), Наталії Курильців (Адель),  заслуженого артиста України Ореста Сидіра( граф Орловський), Дмитра Кокотка (Директор тюрми) та народного артиста України Олега Лихача (Азенштайн),  який, як завжди у свята, влучно імпровізував . Ці й інші солісти творили новорічний настрій публіці, яка очікувала свята й отримала його. Аксіома про те, що справжній артист усього себе, свої почуття  і свій час віддає глядачам, у цей передноворічний вечір підтвердилась.

  Бажаємо нашим артистам – учасникам вистави “Летюча миша” Й.Штрауса  – і всім працівникам театру –  радісного святкового застілля в затишних домівках, наснаги й успіхів протягом усього 2018-ого року. Від усього серця кажемо слова подяки нашим глядачам. Усім – миру і щастя. З Новим роком!