Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Зірки сходяться в «Травіаті»

   20 жовтня о 18-ій годині на сцені Львівського національного театру імені Соломії Крушельницької йтиме опера, яка викликає радісну усмішку й солодке передчуття насолоди вже тоді, коли бачиш її назву в афіші.

   «Травіата» Д.Верді – перлина, яку великий композитор  підняв із глибин своїх музичних пошуків, відчуттів та прагнень вивести на сцену людину з соціальних низів і показати її духовну вищість, благородство.

   На цій суботній виставі серце меломана почне битися частіше, адже він буде слухати виступ двох зірок, багатократних лауреатів міжнародних конкурсів – львівського чудового тенора, що вже здобув  міжнародне визнання, Михайла Малафія , і білоруське сопрано, красуню, що вже встигла знятися в кіно й завоювати симпатії публіки в кількох країнах. Знайомтесь: провідна солістка Большого театру опери та балету Республіки Білорусь Маргарита Левчук. Спочатку чарувала слухачів своєю Царицею ночі й Барбаріною в моцартівських шедеврах. Тепер  – Віолеттою. Ми також потрапимо під чар її молодості, вроди й таланту.

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.