ЗАПРОШУЄМО на балетну прем’єру “ЛЮБОВ-ЧАРІВНИЦЯ”!

ЗАПРОШУЄМО на балетну прем’єру “ЛЮБОВ-ЧАРІВНИЦЯ”!

https://opera.lviv.ua/shows/lyubov-charivnytsya/

Квиточки тут:http://bit.ly/2p7lqO9

   У першу чергу  – рідним вірним  глядачам. А ще – колезі й другові, балетмейстерові- постановнику, заслуженому артистові України Сергієві Наєнку. Він  віддав музичній сцені більше трьох десятиріч, створюючи чудові образи в балетних виставах та здійснюючи постановки балетів, яким аплодували не лише у Львові, а й у багатьох містах зарубіжжя.

   Нова прем’єра у Львівській Національній опері – це одноактні балети «Любов-чарівниця» М.де Фальї та «Дрібнички» В.-А.Моцарта. Перша з них півстоліття була відсутня на львівській сцені, друга ніколи її не бачила. А презентує їх нам балетна трупа театру і чудовий колектив постановників: диригент – заслужений артист України Юрій Бервецький, сценограф – народний художник України Тадей Риндзак, художник костюмів – Жанна Малецька  і балетмейстер-ювіляр Сергій Наєнко.

   До своєї майже бенефісної афіші він додав ще один одноактний балет, ретельно поновлений, – «Гамлет» на музику П.Чайковського.

   17 березня о 18-ій годині між сценою і залом  відбудеться віртуальний  діалог  цілком реальних свідчень  у любові: творців  завжди молодого мистецтва балету та його шанувальників.