Ювілейні “Сходинки до Парнасу”!

Кожен раз, коли до Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької приходять діти, працівники дуже радіють. Адже росте молоде покоління наших шанувальників.
Сьогодні, 20 лютого, для школярів і вчителів львівських шкіл № 5 і №9, школи «Арніка» і «Школи мистецтв» була проведена традиційна театралізована екскурсія «Сходинки до Парнасу». Діти довідалися деякі цікаві факти з історії Театру, побачили відеофрагменти з оперних і балетних вистав, уривки з балетів у виконанні солістів Уляни Корчевської, Анни Сурміної та Трістана Добровного; послухали інструментальний дует у складі Ярини Царинської(скрипка) та заслуженого артиста України Юрія Бервецького (фортепіано).
Екскурсію провели провідна солістка опери Вероніка Коломіщева, заслужений працівник культури України Надія Труш, артисти мімічного ансамблю Сергій Дадукевич, Юрій Степан, Володимир Кобилецький і Тарас Федорняк; юні помічники Ганна Понайда, Дарія Мадатлен, Анна Остафій, Михайло Шевцов, а в виробничих майстернях художник Ярослав Бринь. Режисер дійства – Роман Валько, помічник режисера – Вікторія Шишова, звукорежисер – Петро Колосівський, відповідальна за формування груп – Наталія Іщук .
Чекаємо на відгуки і запрошуємо на наступні екскурсії.