Виставка скульптур “Натхненні Пінзелем” у Львівській Опері

   Вони розміщені у центральному фойє і частково ілюструють творчий рівень та мистецькі пошуки львівських майстрів різця.Причина появи такої експозиції в театрі – особлива. Художників(експозиція їх творів знаходиться на першому поверсі) та скульпторів сколихнула на творчість постать геніального Майстра ХУІІІ століття, який творив у Галичині, зокрема, у Львові, Іоана Георга Пінзеля.
Відкривач творчості цього митця – мистецтвознавець Борис Возницький – назвав його “другим після Мікеладжело”.
У Львові на початку вулиці Личаківської є музей Пінзеля. Однак багато хто не знає про його діяльність. Привернути увагу до цієї постаті – завдання конкурсу скульптур “Натхненні Пінзелем”. Найкраща з них буде виготовлена у більшому розмірі й встановлена у Львові. А перед цим відбудеться обговорення в соцмережах. Організатори конкурсу (а це Артгалерея Івони Лобан) закликають оглянути виставку у нашому театрі й подати свої пропозиції.
Запрошуємо розширити свої знання про геніального львівського скульптора Iоана Георга Пінзеля й емоційно наснажитися на виставці робіт львівських митців – шанувальників творчості Майстра.