Виставка Андрія Бокотея

    Цієї весни  відомий український художник, академік і професор, народний художник України, лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка Андрій Бокотей візначив своє 80-річчя. У Львівському національному музеї імені митрополита Андрея Шептицького з нагоди ювілею митця з  величезним успіхом демонструвалася незвичайна і надзвичайна творча робота художника – «Тайна вечеря».

   Хоч як дивував і радував нас протягом десятиліть цей Майстер гутного скла –  декоративними пластами, об’ємно-просторовими композиціями, декоративними вазами й тарілками, скульптурами, які вражали склодувною технікою, –  ця одна з останніх робіт вразила кожного до глибини душі.

   Не раз Андрій Бокотей звертався в своїй творчості до  філософських тем, як,наприклад, у роботах «Апокаліпсис», «Мойсей», «Проти течії», «Рівновага», «Всесвіт», «Метаморфози» та ін., що викликали захоплення шанувальників  мистецтва на виставках у всьому світі. «Тайна вечеря» стала кульмінацією  у драматургії його життя і розмови з людьми через призму скла.

  Біля композиції «Тайна вечеря» Андрія Бокотея  будуть роздумувати про вічне глядачі  Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Виставка відкриється 18 травня у дзеркальній залі театру. І триватиме до кінця місяця.