Відвідування театру

Правила відвідування Львівської національної опери

Купуючи квитки на вистави театру, глядачі погоджуються з даними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись.

Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

Зверніть увагу на заходи безпеки під час відвідування подій у Львівській національній опері під час воєнного стану: у випадку повітряної тривоги усі глядачі повинні пройти в укриття, яке знаходиться у театрі. У цьому Вам допоможуть працівники Львівської національної опери. У разі тривалості тривоги не більше години, після її відміни – захід продовжиться.

Також при вході до театру буде здійснюватися поверхневий огляд на предмет виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життя чи здоров’ю людей.

Знаходячись в театрі, глядачі зобов’язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

У фоє Вас зустрінуть адміністратори, які допоможуть зорієнтуватись у нашій величній розкішній споруді: якщо на Вашому квитку зазначено «права сторона», то працівники Театру скерують Вас залишити верхній одяг, капелюхи, парасолі, наплічники в гардеробі праворуч – відповідно до місця, зазначеного у Вашому квитку (партер, балкон, ложа); якщо ж на квитку вказано «ліва сторона», то, відповідно, – ліворуч;

У разі втрати гардеробного жетону глядачі відшкодовують їх вартість.

У разі втрати особистих речей належить звернутися до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

Відповідно до Закону України «Про театри та театральну справу» розділ ІІ ст.12, кошти за попередньо продані квитки у театральній касі повертаються на вимогу глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

Адміністрація театру залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців без попереднього повідомлення. Зміни у складі виконавців не є підставою для повернення квитків, за винятком сольних концертів виконавців чи творчих вечорів.

У разі відміни вистави театр повертає кошти за придбані квитки.

Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується.

Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов’язково за наявності квитка. Діти віком до 5 років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування в театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном: (032) 242-11-63, +38 (068) 168-70-96.

Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 45 хвилин до початку вистави (концерту).

Вхід до глядацької зали можливий після першого дзвінка.

Після початку вистави вхід заборонено.

У разі запізнення необхідно зайняти місце, запропоноване адміністратором, а в антракті пересісти на місце, вказане у квитку.

Під час вистави всі мобільні засоби зв’язку повинні бути вимкнені або переведені у беззвучний режим.

З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіо запису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації театру.

Глядачі, які принесли квіти артистам, повинні передати їх адміністраторам з поміткою, для кого вони призначені. Квіти артистам вручають адміністратори.

Час перебування глядачів у приміщенні театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

Вхід до приміщення Театру у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

Вхід до глядацької зали заборонено:

  • у верхньому одязі,
  • з напоями та їжею,
  • у нетверезому стані,
  • зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
  • з валізами,
  • з тваринами.

Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено.
Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Інформація про час вистави або її заміну надається у касах театру та у довідковій службі за телефонами (032) 235-65-86, reception@opera.lviv.ua.lviv.ua або https://www.facebook.com/lvivoperaofficial

Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (032) 235-65-86 або листом за адресою reception@opera.lviv.ua

Повідомляємо, що архітектурні особливості Львівської національної опери роблять театр незручним для відвідування глядачів з обмеженими можливостями пересування.
Адміністрація театру готова зробити все від неї залежне для цієї категорії глядачів. Для того, щоб ми могли допомогти в цих випадках, плануючи відвідини театру, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (032)235-65-86, або за адресою reception@opera.lviv.ua.lviv.ua

Положення про супровід осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької