Візит до Львівської національної опери представників керівництва Збройних Сил України та делегації з країн – членів НАТО

Ми раді вітати із оглядовим візитом до Львівської національної опери високоповажних гостей – Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала-лейтенанта Валерія Залужного, Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерала-полковника Олександра Сирського, Начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, генерала-лейтенанта Павла Ткачука, численної іноземної делегації з армій країн-партнерів, народних депутатів, представників керівництва ЗС та інших збройних формувань України.
 
Відвідини відбулися в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021», учасниками якого є 15 країн, з них 11 – держави-члени НАТО.
Приємно вражені зацікавленням гостей історією будівлі театру та вишуканим оздобленням інтер’єру. Радіємо, що Львівська національна опера є пріоритетним та бажаним пунктом для відвідування високоповажних гостей під час візиту до Львова. Віримо, що у якості культурної дипломатії навіть короткі візити мають значення для встановлення емоційних та довготривалих контактів!