Вітаємо провідних солістів балету Львівської національної опери Ярину Котис та Олександра Омельченка із призом-відзнакою від О.Філіп’євої на Міжнародному фестивалі Ballet.UA в Києві

Вітаємо провідних солістів балету Львівської національної опери Ярину Котис та Олександра Омельченка із призом-відзнакою від О. Філіп’євої на Міжнародному фестивалі Ballet.UA в Києві.
 
На Гала-концерті переможців та гостей фестивалю артисти блискуче виконали  “Велике класичне па де де” Д. Обера. А пара солістів – Ілона Кравченко та Арсен Марусенко виступили із Па де де з балету «Корсар» А. Адана.
Щиро радіємо успіхам молодих талановитих артистів театру та бажаємо нових творчих здобутків.
 
Нагадаємо, у Національній опері України впродовж 21-23 жовтня відбувся фестиваль Ballet.UA. Протягом трьох фестивальних днів глядачі побачили на сцені виступи найяскравіших зірок світового та українського балету і молодих танцівників із різних країн світу: Німеччини, Франції, Великої Британії, Литви, а також семи українських театрів.
Художня керівниця фестивалю, голова журі — народна артистка України, художня керівниця балетної трупи Національної опери України ім.Т. Г. Шевченка Олена Філіп’єва.