Вітаємо артиста оркестру Миколу Гречуха із отриманням звання заслуженого артиста України

Вітаємо Миколу Гречуха, артиста оркестру, концертмейстера групи кларнетів Львівської національної опери, із отриманням звання заслуженого артиста України!
Відповідний указ “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва” з’явився на сайті Президента України 9 листопада: https://bit.ly/3lkhoxO
 
 
Микола Гречух працює у Львівській національній опері з 1997 року.
Освіту здобув у Львівському музичному училищі імені С. Людкевича (клас М. Мар’яша) та Львівській музичній академії імені М. Лисенка (клас професора В. Носова).
Ще студентом почав брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, зокрема, здобув перемоги на Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців імені М. Лисенка (Київ, 1992), Міжнародному конкурсі духових ансамблів (Рівне, 1998).
Виступав як соліст з оркестром Львівської національної філармонії. Був учасником ансамблю нової музики «Кластер» (художній керівник – Іван Небесний), що пропагував сучасну українську музику.
У 2010 році разом з Назаром Хижим заснував «Lviv Clarinet Quartet». Ансамбль блискуче виступає в Україні та за кордоном.
 
Щиро вітаємо із присвоєним почесним званням та бажаємо міцного здоров’я, наскінченного запалу та натхнення у творчості!