Відгуки учнів після відвідання театралізованої екскурсії “Сходинки до Парнасу” у Львівській національній опері

Ярина – учениця  ЗОШ с.Суховоля: “Мені 13 років, живу у Львові, але ніколи не була в оперному театрі. І ось потрапила на чудову екскурсію. Я побачила який красивий наш театр. Почула цікаве про нього. А ще мені дуже сподобалися майстерні, де шиють одяг і малюють декорації”.

Наталя – учениця 5-го классу Гімназії Євшан:  “Я дуже задоволена, що наша класна керівничка повела нас на екскурсію до оперного театру. Я тут вже один раз була на казці “Чарівне кресало”. Але сьогодні я почула цікаве з історії театру і побачила уривки з вистав на відео. Мені дуже сподобалося”.

Мартін – учень 4-го класу Лапаївської школи ім. Г.Кирпи: “Вчора я був на екскурсії в оперному театрі. Було дуже урочисто, бо ми заходили в театр під музику. Нас зустрічали і нам розказували артисти в гарних платтях і костюмах. Ми побували в ательє, де виготовляють декорації. Мені було цікаво”.

Тарас – учень 7-го классу СШ№69 м.Львова:“Цілим класом ми ходили на екскурсію до оперного театру. Тепер знаємо, що його збудував архітектор Горголеський на березі підземної ріки Полтви. Ми бачили так багато цікавого і нічого не платили”.

Оленка – учениця СШ№23 м. Івано-Франківська: “Аж з Івано-Франківська ми їхали до Львова на екскурсію до оперного театру. І дуже задоволені, бо побачили гарний театр і довідалися багато цікавого”.