Ваґнерівський стипендіат серед митців України

Дві чудові мистецькі події відбулися в житті Андрія Сітарського, помічника генерального директора – художнього керівника Львівської Національної Опери.

Цього року він став Ваґнерівським стипендіатом серед митців України та відвідав Фестиваль Ріхарда Ваґнера у Байройті. Заснований самим Ваґнером, фестиваль щороку представляє опери лише цього композитора. Цьогоріч гості фестивалю мали змогу почути музичні драми «Парсіфаль», «Трістан та Ізольда» і «Тангойзер».

Наприкінці серпня Андрій Сітарський перейняв європейський досвід у сфері культурного менеджменту на курсах «Opera Management» у місті Пезаро (Італія). Тижневі курси, організовані асоціацією «Opera Europa», мали насичені лекторні і практичні заняття. Учасники курсів, а це 32 культурні менеджери зі всієї Европи, вдосконалювали навички за такими напрямками, як маркетинг та комунікації, робота з персоналом, фінансова діяльність оперних театрів, створення нових постановок, фандрейзинг та інше.

Кураторами робочого процесу були керівники провідних Театрів світу – Лондонської Королівської Опери, Данської Королівської Опери, Фінської Національної опери, Метрополітен-Опери та інших. 
З кожним із лекторів відбулося живе спілкування, і вони виявили великий інтерес до діяльності Львівської Національної Опери.

Вітаємо Андрія Сітарського і пишаємося всім колективом Львівської Національної Опери!