В партії Віолетти – солістка Одеської Національної Опери Надія Сичук

   Музика цієї опери захоплює з перших тактів і стає любимою на все життя. Кожна її нота пронизана почуттям і натхненням творця. Пристрасть і самопожертва нещасної куртизанки знайшли вічне життя в геніальних творах мистецтва, одне з яких – «Травіата» Джузеппе Верді.
8 травня о 18:00 у цій прекрасній опері виступить солістка Одеської Національної Опери, лауреат міжнародних конкурсів Надія Сичук. Вона виконає партію Віолетти. 
Довідка  – Надія Сичук, лауреат міжнародних конкурсів
2005 р.закінчила вокальний факультет Одеської державної (нині – Національної) музичної академії імені Антоніни Нежданової, 2008-го – аспірантуру цього ж закладу. 
2008 року співачка була запрошена в музичний театр Nae Leonardo Галацу (Румунія), де виконувала партію Джільди (опера «Ріголетто» Джузеппе Верді) та співала в концертах Gala lirica і «В пам’ять про Марію Каллас».
У 2008 році брала участь у концерті «Від Мoцарта до веризму» у філармонії Джордже Енеску (Бухарест) з диригентом Робертом Джонола (Італія). З цією програмою гастролювала в Римі, Неаполі, Генуї, Луккі. Брала участь у гастролях з філармонією Криму, а також в музичних фестивалях до ювілею Моцарта та «Два дні і дві ночі нової музики» в Одесі.
У репертуарі співачки – партії Джільди, Віолетти та Оскара (опери «Ріголетто», «Травіата» та «Бал-маскарад» Джузеппе Верді), Лючії ді Ламмермур в однойменній опері Гаетано Доніцетті, Мікаели (опера «Кармен» Жоржа Бізе), Розіни (опера «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні), Мюзети (опера «Богема» Джакомо Пучіні), Серпіни (опера-буфа «Служниця-пані» Джованні Перголезі), Маші та Прилепи (опера «Пікова дама» Петра Чайковського), партія сопрано в сценічній кантаті Carmina Burana Карла Орфа тощо. 
Разом із нею у виставі виступлять:

Альфред – Роман Трохимук, засл. артист України 
Жермон – Орест Сидір, засл. артист України 
Флора – Вероніка Коломіщева, лауреат міжн.конкурсу
Анніна – Галина Вільха, дипломант міжн. конкурсу
Гастон – Андрій Савка
Барон – Віталій Загорбенський, лауреат міжн. конкурсу
Маркіз – Володимир Чібісов, лауреат міжн. конкурсу
Доктор – Юрій Трицецький, заслужений артист України
Перехожий – Руслан Феранц
Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Михайло Дутчак
Поспішайте! Залишились останні квитки:
https://bit.ly/2Wv9Ago