Урочиста академія «Музичні барви України» присвячена 29-ій річниці проголошення Незалежності України

 24 серпня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія «Музичні барви України» присвячена 29-ій річниці проголошення Незалежності України.

Під час урочистої академії у виконанні солістів та оркестру Львівської національної опери, а також запрошених виконавців, прозвучали українські народні пісні, солоспіви, уривки з опер й твори українських композиторів.

Урочистою промовою та врученням нагород свято відкрив Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

«Двадцять дев’яті роковини нашої Незалежності – це визначна політична подія, знаменний рубіж нашої історії. … Не тільки сьогодні, а кожного дня ми повинні пам’ятати, що боротьба за незалежність продовжується. Я схиляю голову перед мужністю і героїзмом наших воїнів, які обороняють Державу на Сході України від російської агресії. Висловлюю сердечну вдячність усім батькам і матерям за їхніх синів та дочок, що несуть тягар війни. Нехай Господь охороняє їхні життя. А ми не повинні зупинятись на досягнутому», – наголосив Максим Козицький.

Вітаємо усіх зі святом та дякуємо артистам, що виконували сьогодні рідну серцю музику на сцені Львівської національної опери.

Фото – Пресслужба Львівська обласна державна адміністрація.