“Запорожець” єднає покоління

  Сьогодні, 6 червня, о 18-ій годині тільки що розпочалася вистава “Запорожець за Дунаєм” Семена Гулака-Артемовського – перша опера, лібрето якої базувалося на українській історії й герої якої оповідали цю історію українською мовою. Святкова публіка урочисто заповнила зал Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цей спектакль особливий – 500-ий від часу його Прем’єри в 1987 році.
Серед запрошених гостей – солісти, які брали участь у виставах різних років: народна артистка України Людмила Божко, народні артисти України Анатолій Липник і Андрій Алексик, заслужені артистки України Марія Хохлогорська й Ольга Гавриш, заслужені артисти України Василь Дудар та Олексій Данильчук, Іван Нагірний, Степан Тарасович; а також постановники: диригент – народний артист України Михайло Дутчак, сценограф – народний художник України Михайло Риндзак.
У ці хвилини, коли йде вистава, на почесних гостей чекають квіти, які дирекція їм вручить на сцені рідного театру.Тут серця б’ються в унісон і випромінюють любов до мистецтва.
Щасливого сценічного життя й надалі українському музичному шедеврові – опері “Запорожець за Дунаєм”!
Запрошуємо на наступні вистави.