Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

У Львівській опері відбудеться прем’єра вистави «Правда під маскою»

У межах проекту «Український прорив» на сцені Львівської національної опери 19, 21 та 24 жовтня о 18:00 відбудеться прем’єра вистави «Правда під маскою». Постановка створена на основі об’єднання двох одноактних балетів Ігоря Стравінського «Весна священна» та «Пульчинелла». Режисером вистави став Василь Вовкун, гендиректор і художній керівник Львівської опери, хореографом – італійський балетмейстер Марчелло Алджері.

«За допомогою режисури Василя Вовкуна вдалось об’єднати два абсолютно різні балети. Мова про виставу «Пульчинелла», де розповідається про несправжні почуття, і «Весна священна», де про справжню, реальну людину. І вийшла не так хореографічна вистава, як театральна. Елементом, який зв’язує постановки, є маска. Цієї виставою ми хочемо донести, що в світі є велика проблема несправжності, яку необхідно долати, так би мовити, знімати з себе маски», – розповів Марчелло Алджері, хореограф, балетмейстер.

Глядачів, запевняють організатори, дивуватимуть не лише модерною пластикою балету, а й досконалим виконанням музичних творів Ігоря Стравінського. Керувати оркестром буде американський диригент українського походження Теодор Кучар. Головні ролі у постановці зіграють солісти балету Львівської національної опери Сергій Качура та Ярина Котис.

Щодо декорацій, то посеред сцени обладнають велике дзеркало, яке множитиме постаті танцівників по діагоналі, підкреслюючи їхні рухи у перспективі. Куліси сформують з кривих дзеркал, щоб рухи артистів, які в центрі уваги, за допомогою світла і тіні отримували рефлекси. По боках сцени облаштують два уламки скелі, що символізують образ вільної і чистої Матері Землі. Зверху буде проекція глобуса в русі.

«Правда під маскою» – третя прем’єра у межах проекту «Український прорив», режисером якої є Василь Вовкун, генеральний директор і художній керівник Львівської національної опери. Раніше відбулись вистави «Коли цвіте папороть» та оновленої постановки «Дон Жуан». 

Придбати квитки на виставу «Правда під маскою» можна за посиланням.

 

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.