У Львівській національній опері відбудеться аукціон «Дарунок для Соломії»

Особлива подія до 150-річчя з дня народження Соломії Крушельницької!

Задля збереження помешкання Соломії Крушельницької у Львові, а саме – відновлення розписів стель та стін, Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові та Львівська національна опера організовують аукціон з продажу мистецьких робіт відомих художників.

Виручені кошти підуть на реставраційні роботи у будинку співачки по вул. С. Крушельницької, 23, де тепер знаходиться музей.

Проведення аукціону та благодійного концерту заплановано у травні 2021 р. у Дзеркальній залі Львівської національної опери. Запрошуємо потенційних жертводавців, бізнесменів, меценатів, політиків та шанувальників мистецтва доєднатися до аукціону. Вкладаючи кошти в мистецтво, ви не лише інвестуєте, але допомагаєте музеєві, який прагне у 2022 році належним чином відзначити 150-річчя Соломії Крушельницької.

На теперішньому етапі відбувається збір мистецьких робіт відомих художників, які стануть лотами аукціону «Дарунок для Соломії». Першими, хто вже зголосився подарувати свої картини для аукціону стали члени і членкині Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych / Товариства Шанувальників Мистецтв на чолі з паном Мечиславом Малавським. Щонайменше 21 митець – видатні та заслужені художники, визнані в Україні, Польщі та країнах ЄС, зголосилися подарувати свої роботи та створити оригінальні полотна до ювілею славетної української співачки.

Тож запрошуємо митців та колекціонерів до вшанування Соломії Крушельницької через дарування художніх робіт.