Цікава робота над новою прем’єрою балету

В балетній трупі повним ходом іде підготовка до прем’єри одноактних балетів Ігоря Стравінського «Пульчинелла» та «Весна священна».
   На їх постановку театр запросив відомого хореографа з Італії Марчелло Алджері. Його невичерпна фантазія, на повну силу заряджена гумором (адже сюжет в  балеті комічний), проглядається в кожному pas.  Сьогодні балетна трупа працює над постановкою балету «Пульчинелла».

У Львівській Національній Опері це його друга робота, перша  – танцювальні сцени в опері «Дон Жуан» В.-А.Моцарта.

Довідка: Марчелло Алджері – танцівник, хореограф, балетмейстер, педагог, керівник балетної компанії Ariston Proballet (Італія).
Навчався в Музичній консерваторії (Монако), в Інституті танцю (Німеччина), в Інституті фізичного виховання (Італія) та ін..
Як соліст балету виконав партії: Ромео («Ромео і Джульєтта» С. Прокоф’єва), Дезіре, Зігфрід («Спляча красуня», «Лебедине озеро» П.Чайковського), Франц («Коппелія» Л. Деліба), Еспадо («Дон Кіхот» Л. Мінкуса), Альберт («Жізель» А.Адана) та ін..
Як хореограф здійснив постановки більше сорока балетних вистав. Вистави з його хореографією йдуть із великим успіхом у багатьох театрах Європи. Співпрацює з видатними хореографами Франції, Німеччини, Італії, США.
Лауреат багатьох міжнародних конкурсів.