Святкові привітання для головного художника театру, народного художника України Тадея Риндзака

Святкові привітання для головного художника театру, народного художника України Тадея Риндзака від дирекції та колективу Львівської національної опери.
Митець 55 років створює вражаючі сценографічні полотна для улюбленого театру:
«Я дякую долі, що маю можливість бути причетним до творчого процесу в театрі. Я від того щасливий. Мені приємно, що глядач завжди був і є разом із нами».
У вітальному слові від дирекції театру Тарас Курчик, заступник генерального директора-художнього керівника, наголосив на знаковості унікального внеску митця у розвиток Львівської національної опери та українського сценографічного мистецтва.
Художник, мистецтвознавець Юрій Ямаш підкреслив, що оригінальний авторський стиль Тадея Риндзака – це свято для правдивих поціновувачів театрального мистецтва.
Його роботами захоплюються в усьому світі: США, Італії, Іспанії, Австрії, Німеччині, Польщі. А для рідного театру художник намалював декорації до понад 70 найкращих оперних та балетних вистав зі світового репертуару!
Зокрема, до легендарної опери «Травіата» Дж. Верді, відновлення якої присвячене цій знаковій події. Зіркові дебюти Ігоря Шевчука, Лілії Нікітчук, Мар’яни Мазур та Ігоря Міхневича під диригуванням маестро Івана Чередніченка подарували публіці по-справжньому вишуканий пам’ятний вечір.
Дійові особи та виконавці:
Віолетта – Людмила Корсун
Флора – Лілія Нікітчук
Анніна – Мар’яна Мазур
Альфред – Ігор Шевчук
Жермон – Орест Сидір
Гастон – Віталій Войтко
Барон – Андрій Бенюк
Маркіз – Ігор Міхневич
Доктор – Юрій Трицецький
Перехожий – Віталій Загорбенський
 Фото – Є. Кравс