Спектакль «Правда під маскою» – номінант у категорії «найкраща хореографічна, балетна, пластична вистава» ІІ всеукраїнського фестивалю-премії ГРА

26 листопада з великим успіхом і при повному аншлазі на столичній сцені виступила балетна трупа Львівської Національної Опери.
Спектакль «Правда під маскою» Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької – номінант у категорії «найкраща хореографічна, балетна, пластична вистава» ІІ всеукраїнського фестивалю-премії ГРА. Вистава була поставлена в рамках програми Василя Вовкуна “Український прорив” і включає два одноактні балети з сучасною модерновою хореографією “Пульчинела” і “Весна священна” Ігоря Стравінського в постановці італійського хореографа Марчело Алджері.
У головних партіях в балетах виступили провідні солісти балету театру – дипломант міжнародного конкурсу Ярина Котис і заслужений артист України Сергій Качура, та солісти опери в балеті з вокалом “Пульчинела” народна артистка України Світлана Мамчур, лауреати міжн.конкурсів Олег Лановий та Володимир Шинкаренко. За диригентським пультом – Теодор Кучар (США).
Вітаємо колектив нашого театру з прекрасним виступом на сцені Національної Опери України!